Buruna anında şekil veren bir icat yaptım. Böyle bir ürün tutar mı?

ürünü burnunuza takar takmaz burnunuz değişiyor. Burnun içine takılıyor ve nerden bakılırsa bakılsın kendiniz dahi göremiyorsunuz, hiç bir şekilde farkedilmiyor. Istediğiniz an çıkartıp takabiliyorsunuz buruna hiç bir zarar vermiyor.taktığnız anda burun ucunuz düşükse kaldırıyor, kalın bir burnunuz varsa inceltiyor... Sizce bunu 20 tlden satışa sunsam tutar mı?

Güncellemeler:
ayrıca nefes almayı rahatlaştırıyor..
bu arada ürünü çıkartınca burnunuz eski haline dönüyor

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Hemen patentini al , marka tescil falan filan , 20 tl az ... koşşşş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Görmeden yorum yapamam, İstersen bir kaç tane gönder bir bakalım :D

0|0
    0|0
  • Bir fotoğrafını falan görsek keşke ürünün :) Ama ilginç bir şey,20 lira az bile kalabilir bence satışa sunmalısın hiç gecikmeden :)

0|0
    0|0
  • ben güvenemem şekli değişsede ya daha kötü bir şekle girerse? ama burnundan memnun olmayanlar dener.

0|0
    0|0
    • o zaman geç kalmadan piyasaya sun patentini de al çalmasınlar dikkat et 20 lira böyle bir icat için çok ucuz bide.

• Önce patentini al sonra istediğin fiyata satışa sun. Eğer dediğin gibiyse 20 lira az bile.

0|0
    0|0
  • ben buna benzer bişeyi görmüştüm japon icadıydı galiba seninkide ona benzeyen bişey tanıtımını güzel yaparsan para kazanabilirsin

0|0
    0|0
    • gördüğünle tamamen farklı.. Benimki anında değiştiriyor ve hiç çıkartmasanda olur. Senin gördüğün günde 15 dkk burnun üzerine takılıyor ve üç dört ay içinde burnun şeklini değiştirecegini vaad ediyor ama palavra o..

• yok o değil burun deliklerinden içeri takıyosun böyle şeffaf bişey dışardan belli olmuyo takıldığı benim dediğim bu

• o dediğinde sadece gece horlamıyı önlemek için... Araştırdım burna anında şekil vern hiç bir ürün yok benimkinden başka

• Yaptın mı böyle bişey cidden :S Eger dedigin dogruysa estetik alanında baya iyi iş görür. Hafife alma yani önemli bişey .

0|0
    0|0
  • Öyle birşey bulursan bize de getir :)

0|0
    0|0
    • buldum zaten.. Tv de satışa sunmayı düşünüyorum. Ama tv de satış yapmak oldukça pahalı, en az 10 katı para kazamalıyım ki bu işe girdiğime değsin. O yüzden talep görürmü merak ediyorum

• Bana ulaşırsan bu konuda yardımım dokunabilir.. ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk sen mi yaptın önce onu araştır istersen piyasada benzerleri yoksa patentini alırsın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ucuza satma talep olmaz :) ilk başta şişir yüksek fiyattan ne satarsan kâr. Merak etme zaten ürün tutarsa çakmasi piyasaya çıkar o zaman biraz indirim yaparsın :)

0|0
    0|0
    • çok haklısın. Fiyatı öylesine yazdım almak isteyen biri için 80 lira ya da 20 lira olmasının bir önemi olcagını zannetmiyorum. Sadece ürün insanlar için ne kadar önemli.. Alıp takarlar mı onu araştırıyorum

• kadınların ilgisini çekeceği kesin :) inşallah tutar iyi de kazanırsın.. Fakat sakın çekik gözlü birine satma made in china ;)

• HAhaa ben patenti aldım bile Bro' o iş yaş artık başka bir şey bul

0|0
    0|0
  • 5 burun 100 lira.

0|0
    0|0
  • patentini al önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...