Uefa Burak Yılmaz´ın Cezasını kaldırırmı?

Lanet olası hem 2 Penaltımızı vermedi hemde en golcü oyuncumuza orada hakısız yere Sarı kart gösterdi tamam o maçta hakem hakkımızı yemese iyi bir sonuç alırdık demiyorum ama en azından Salı günkü rövanş maçına bu kadar Umutsuz bakmazdık Galatasarayda bu cezaya itiraz etti sizce kalkarmı bu ceza?Burak olmasada olur ama sırf şu hakeme kapak olsun diye bu cezanın kalkmasını istiyorum

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Kaldırsınlar bir zahmet hakem gitsin kendi köyünde maç yönetsin

1|2
    3|0
    • niye eksi vermişler kuzum sana onların hepsi yıvşak al benden +

Kızlar Ne Diyor 9

• zannetmiyorum kaldırmazlar,bence umutlu bakmayın zaten geçen maç gibi hayal kırıklığı yaşamazsınız en azından.

0|0
    0|0
  • o hakeme kıl oldum :@ olmaz olsun böyle hakemler

0|0
    0|0
  • Kalkar mı bilmem Ama kalkmalı.

0|0
    0|0
  • kaldırması lazım ya da hakemlıgı bırakması 5 puan soruna .

0|0
    0|0
  • Kaldırmaz bence ama kaldırmalı

0|1
    2|0
  • keşke kalksa bea.

bunlar anlamaz halden.

0|0
    0|0
  • inşallah kaldırılır

0|0
    0|0
  • o hakeme ya kahhar okucam pislik hakem

0|0
    0|0
  • kaldırmaz kuzum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende bir beşikteşlı olarak sezon başında yenen 3 puanımızın geri verilmesini istiyorum link Türkiyedeki hakem komisyonu şu şartlarda gs den 3 puan silip bjk ye verir mi ? Verse siz buna ne kadar anlayışlı davranırdınız ? Ateş düştüğü yeri yakıyor. Benim kişisel görüşüm şu ki avrupadada türkiyedede hakemler burak gibi oyuncuları maçlardan önce mutlaka takip ediyor, bazı oyuncular varki olmayan penaltıda yere atma konusunda uzman. Burak kendisi açıklıyor şu röportajında link diyorki zaten penaltı olan pozisyonada çalmıyor hakemler artık. Aynı şekilde maçta hakemin tavırlarını izlediyseniz ne kadar emin bir şekilde gösterdi kartı. Bence önce çuvaldızı kendimize batırmamız lazım. gs taraftarı burağın yaptığı bu sportmen dışı hareketlere tavrını en baştan koysaydı bu oyuncu kendine bir çeki düzen verirdi. Türkiyede burak yılmaz özellikle beşiktaş taraftarı tarafından emek hırsızı lakabıyla tanınıyor, türk futbolunu biraz olsun takip eden avrupalı hakem burak yılmaza ön yargılı olacaktır gayet normaldir. Sözüm o ki herkes ettiğini buluyor. Soruna 5 yıldız.

1|1
    0|0
    • Veli Kavlak?

• O pozisyonda ben bile Burak�a küfür ettim ne deseniz haklısınız bir daha yapmaz inşallah ama sizdende Veli Kavlak attı kendini yere bir oyuncunun yaptığı yanlış takımın taraftarlarına yüklenmemeli

• Veli kavlak beşiktaşta isminden çok bahsedilecek bir oyuncu değil, bir maçta oynamasa kimsenin dikkatini çekmez ayrıca bunu her futbolcu yapıyor yapmayanı yok ben burak gibi bir camianın tam desteğini alarak yıldız futbolcu olarak anılmasına rağmen bu çeşit sayısız davranışına rağmen eleştirilmemesine dikkat çekiyorm. Bu adam ts dede böyleydi link Beşiktaşta oynarkende bu naneyi yapıyordu gs de tutmayacak bu adamı sonunda ona şüphem yok

• ne kadar itiraz edilse de ceza kalkmaz bu bir gerçek

1|0
    0|0
  • Belki kalkar ama 4 -0 yenmemiz bayağı zor.

0|0
    0|0
  • kaldırmazlar

0|0
    0|0
  • hayır kaldıramaz kaldırmamalıda kaldırsa fazla umutlanmamanızı tercih ederim çünkü ilk maçta çok umutlandınız real madridi yenecez dediniz 3-0 yenildiniz hüsrana uğradınız bundada fazla umutlanmayın bence yine üzülürsünüz real madrid deplasmanda çok iyi yenileceğini zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Olan olmus artik zor degisir..

Hem oynasa nolcak, reali istanbulda yenecek misiniz yoksa gol kralliginda ronaldoyu yakalsin diyemi, cezasi kaldirilsin istiyorsnuz..

0|1
    1|0
    • Ceza kalkarsa bu Uefanın hakemin yaptığı hatayı kabul etmesi anlamına gelir ve o hakem uzun bir süre avrupa maçı yönetemez Burak olsada olur olmasada Galatasaray Burak�ın ayağına bakacak takım değildir

• kalkmaz. sonra herkes uefaya başvurur onla uğraşmazlar.

0|0
    0|0
  • bence kaldırması gerek geçmişte bunun örnekleri var ama Real Madrid lobisi işe taş koyar mı bilemem... bu arada o hakemin ben...neyse ...

0|0
    0|0
  • orası türkiye değil gs mhk'yı tff'yi pfdk'yı eline alıpta cezaları kaldırsın avrupada yemezler cezada kalkmaz hem kalksa ne olacakki..

0|0
    0|0
    • Aynen orası Türkiye değil Şike falan hiç kapanmaz iyi yırttınız:)

• aynen ergun gursoy gibi adamın olsa bile hertürlü pisliği yapamazsın rakip takım oyuncularına arabalar hediye edemezsin ya da platiniyi parayla alamazsın

• Kaldırabılır bence

0|0
    0|0
  • Kalksa ne olur kalkmasa ne olur :)

0|0
    0|0
  • benim tepkim moderatöreeeeee

0|0
    0|0
  • hhahaha sanki burak oynayınca eleceksiniz :DDD

1|2
    0|1