Gencler spor yapanlar dalsin iceri herkese +1 ?

19 yasindayim
Kilom 65 (hayvan gibi yiyorum kilo alamiyorum kizmayin:D )
Boyum 1.82
1-2ay spor yapsam fark gorebilirmiyim bir t-shortu doldura bilirmiyim yani ne kadar ilerleme olur 1 ay bir kere gittim 2 sene once hic fayda gormedim beslenmeme dikkat etmedim 2 tane karin kasi cikarttim 1 ay once 2 hafta gittim biraktim simdi kararliyim beslenmemede dikkat edicem 1 ayda ilerleme gorursem devam ederim sizce ne yiyip icmem lazim hangi bolumlere agirlik vermem lazim kollarim 2 el avuc icine alcak kadar dar genisletmem lazim yardimci olanlara +1

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• 1 2 ay sıkı calısırsan gorursun farkı

0|1
    0|0
    • Nasil sıki her gun mu gitmem lazim beslenmem nasil olmali

• yani sınırlarını zorla. beslenmeye internetten bakabılırsın cok uzun usendım

En İyi Erkek Görüşü

• 1-2 ayda hiç bir şeyde ilerleme olmaz. 2 ayda ortalama 2 cm değişme olur. Kanındaki protein oranı yüksekse 3 cm'de olur. Gençsin dirisin. :) Protein tozu kullanmadan üç ay geçir. Eğer kilo alabiliyorsan ki burada maddi durum çok önemli çünkü iyi beslenmek gerekir. Tozlardan olabildiğince uzak durmanı tavsiye ediyorum. Çünkü bıraktığın zaman da hızla kilo aldığın gibi hızla da verirsin şişme kadın gibi olur bir iğneye bakarsın yani. Spor bırakılırsa yarardan çok zarar sağlar unutmayalım.

0|1
    0|0
    • Gayner kullaniyimi kilo almak icin?

• Marka fark etmez. Spor salonundaki hocalar ne derse desin ayda bir kilo da alabiliyorsan eğer kullanma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-Bak simdi kardeşim sporda altın kural ben oldum demiceksin hedefin hep yaptığının ustu olucak.
    2-Beslenmene çok dikkat ediceksin en önemlisi günde 5 yumurta sadece 2 tane sarisini yiceksin.
    3-Proteinden uzak dur spor hocan bile onerse alma çünkü protein zayıf kişilerde hic bir ise yaramaz.
    4-ilk 2-3 haftadan sonra gainer al bu kilo almanı sağlayacaktır.
    5-Gaineri bitirince bunyene gore ve beslenmene gore 10 kilo 5-10 kilo arası alirsin.
    6- 1 ayda vucudunda bir gelişme bekleme sadece kasların yırtılır sekil alması kütle kazanması 3-6 ay arası olur.

Bunları sıkılmadan yapar ve sporu bırakmadan devam edersen olur.

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım Şu an 66 kiloyum spora başlamadan önce 63 düm 3 kilo aldım 2 haftada filan bende cok yiyom + bugün protein tozuna başlıcam kilo+enerji tozu alabilirsin

0|0
    0|0
  • kilo almak istiyorsan günlük 1 tane cici bebe yemelisin bayağı faydasını görürsün
    spor da azmine çabana bağlı

0|0
    0|0
  • Peynir suyu iç protein deposu 😉😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...