Spor salonundaki ilk gününüz?

Spora başladıysanız ya da önceleri bir anınız var mı? Yeni başlanılan spor salonunda ilk gün nasıl olur , sizin nasıldı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk gün çok heyecanlanmış hatta stres olmuştum. Salondaki hocayı adeta ilah olarak ilan etmiştim ve lafından çıkmamaya çalışmıştım. Hatta şu ağırlıkla çalış dediği ağırlıklar ağır gelmesine rağmen hem kendime yediremediğim için hem de rezil olmamak için fazlasıyla zorlamıştım. Bir de kondisyon da yapıcam muhabbetine bisiklet sürmüştüm. Normalde 10 dakikalıktı ama o süreyi geçmesine rağmen -niye halen bilmiyorum- sürmeye devam etmiştim. Birkaç dakika sonra hoca uyarıp beni başka yere göndermişti.

1|0
    0|0
  • fitness yapıyorum düzenli olarak :D ilk gün çok yormazlar daha çok hareketleri tanıtırlar ufak bir antrenman bayanlara yürüyüş / bisikler vs baslanır ufak ufak hareketlerle. eve döndugunuzde ve ertesi gün et kesigi olunur genelde kollar bacaklar agrır :D

1|0
    0|0
    • Hh aynen öyle oldu :) daha bir ağrı falan yok ama , inşallah da olmaz :D

• İlk gün genelde çok şey yapmaya çalışırsın ve kendinde büyük değişimler oldu sanarsın.

1|0
    0|0
    • Çok şey yapmaya çalışmam ben :) daha çok onlar bana çok şey yaptıracak diye korkuyorum , çok çabuk yorulan bir insanım

• eziklik yabancılık hissedersin ama zamanla vücudundaki değişim çevrendekiler tarafından farkedilince çok iyi hissedersin. sahne tozu yutmak dedikleri şey

1|0
    0|0
  • heyecanlı :D

1|0
    0|0
  • Eğlenceliydi.

1|0
    0|0
  • Aşırı yorucu bir gündü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İki sene önce basladim alaaddini o gün gördüm ve çok begendim bir kaç kez muhabbetmiz oldu o yüzden devam ettim bırakmadım ama ne facede bulabildim nede numarasını isteme cesareti bulabildim :D hala geleceği saate kadar oyalaniyorum salonda düşün artık ama onun sayesinden bir fitness model olma yolunda ilerliyorum buda var tabi :D

1|0
    0|0
    • Aa Sonra ne oldu? =D ilgimi çekti

• Vallahi bak in anki hala konuşuyoruz :D bir spor hocası salondan ayrildi baska bir salona gitti nasılsa gitti diye cesaret edip onun numarasını istedim hemen gönderdi bende yazdim

• Oha :D
      Şansa gel... ne yazdınnn ilk?
      =D ^^

Yükleniyor...