Spor salonuna gidenler bakabilir mi?

Bir arkadaşımla konuşurken (kız) dedi ki bana spor salonunu boşver yüzmeye git. Bende neden dedim. Oda havuza gidersen sadece şort bone alacaksın tamam. Salona gidersen 6-7 tane ayakkabı alacaksın 4-5 tane eşofman takımı onlar tişört dedi. Ağzım açık kaldı. Dedim ne gerek var saçmalıyorsun ne dediğinin farkında mısın sen?

Var mı böyle olanlar? Sizin kaç spor ayakkabınız var kaç tane eşofman takımınız var :D

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• 2 ayakkabı, 4 tişört, 1 tayt, 2-3 eşofman altı falan yetiyo. haftada zaten max 4 gün gidebiliyorum. Gitme sıklığına bağlı

Takıma da gerek olduğunu düşünmüyorum. Olsa bile hepsinden birer tane olsun, spora bir gün arayla gidersen hepsini temizlersin zaten

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abartmış sanki. Millet gösteriş meraklısın sanırım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 spor ayakkabim var 4 tayt takimi ve bir suru tisort var ama spor iicn ozel almadim. Spor giyinmeyi sevdigim icin almistim

0|1
    0|0
  • ben iki eşofman bir ayakkabı ve 4 tane t-shirtle gidiyordum sadece, arkadaşın abartmış biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yuh lan 1 ayakkabı kii kaliteli olmasına bile gerek yok 30 liralık tırrek ayakkabısı al bir şort bikac tişört

0|1
    0|0
  • Malca konuşmuş

0|1
    0|0
  • Dostum çok saçmalamış ama , yüzme iyidir fakat body building yaparsan işin rengi acayip değişecek. Kas inşa ediyorsun abi var mı dahası , her gün dinç ve güçlü uyanıyorsun hayatın değişiveriyor beslenme , uyku , zamanlama , plan , sinir stres herşeyi atıyorsun. Ben demir manyağıyım demir seviyorum. Salon için bir çift spor ayakkabın olsun yeterli altına rahat bir şeyler giy üstüne çek tişörtünü saldır :D , kilo vermek istiyorsan aynı zamanda kalın giyinebilirsin ekstradan yardımcı olur. Bol şans.

0|0
    0|0
  • Saçma. Bir çift salon ayakkabın olsun. Salonda da ne istersen giyersin.

0|1
    0|0
  • 2 ayakkabım var 4 şort 3 de eşofman var spor için bu kadar

0|1
    0|0
  • Spor salonu yerine yuzme daha iyi ama

0|0
    0|0
  • 450 tl 1 cift ayakabi aldim heralde 3 5 sene gider 2 sort 2 tshirt yeter abartmanin luzmu yok

0|0
    0|0
  • Bir esofman bir tişört bir spor ayakkabı. Haftada 3 gün gidiyodum.

0|0
    0|0
  • 1 ayakkabı yeterli eşofmanında vardır herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...