Beşiktaş'ımın bu akşam ki mağlubiyetini neye bağlıyosunuz?

Bence Gökhan ve Quaresma olsaydı kesinlikle daha farklı bir sonuç olurdu. Kötü oynadık ve kaybettik... Canımız sağolsun. Lig devam ediyo. Şampiyoooon olacağız Beşiktaş'ım buuu seneeeee <3

1|5
6|45

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyoruz adım adım her solukta senin adın
    Şampiyonluk inan çok yakın haydi bastır Beşiktaşım
    Kupalar gelecek yine kartal uçacak göklere
    Mermiler atılacak gökyüzüne şampiyon olduğun gece
    Olur öyle yenildik diye hemen bitti diyemeyiz dediğin gibi lig devam ediyor sıkıntı yok şampiyon belli

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Rıza Beşiktaşa yatar diye ağlayanlar , haftaya Aykut kime yatacak onu öğrenmiş oldular

Dun osmanlı tokadından sonra hocasına küfür edip şampiyonluk gitti diyenler bugün şampiyonuz diyorlar

Hem quaresma hem de töre olmayınca üretkenlik doğal olarak azalıyor. Sıkıntı yok lider Beşiktaş şampiyon olacak

0|4
    0|0
    • Geçen yıl Konyaspor Fener ile berabere kalarak Fenere çelme takmıştı kanks.

• Bence Konyaspor deplasmanı Fenerbahçe adına çok sıkıntılı olacak. Sonuçta Aykut Kocamanlı Konyaspor da üst sıralara oynuyor. Kendi evinde kesinlikle kazanmak ister Konyaspor.

• Doğru söze ne denir 👏👏👏

• Her detay küçük küçük rol oynar. Büyük oranda Şenol'un yanlış tercihine bağlıyorum.

Yediğimiz iki golde de bariz şekilde stoperde Necip'in oynuyor olması etken. Birincide Beck'in kademesine girmekte gecikti. İkincide yanlış yerde ofsayt taktiği uygulamaya çalışıp Scarione'yi boşa çıkardı.
    Stoperde Necip olmaz.

Diğer yanlışı da Sosa gibi bir adamı kanata kilitlemesi oldu, ki hemen hatasını görüp Sosa'yı ortaya çekti.

0|1
    0|0
  • Bence de daha hiçbir şey bitmedi ama buradan ders çıkartmak lazım çünkü 2. yarının başından beri kötü top oynuyor takım. Buna da birinci sebep takımdaki acemilik. Q7 olsa farklı olurdu çünkü adam kendine güveniyor. Sosa ve oğuzhanda o güvenin zerresi yok zaten o yüzden büyük maçlarda silinip gidiyorlar Q7 olsa deli gibi oraya buraya saldırmazdı ama peki neden Q7 bu maçta yok saçma sapan itirazdan sarı gördü. Ben tüm takım ders çıkarmalı q7 sinirlerine hakim olmalı oğuzhan ve sosa kendine gelmeli. Herkes sosa şöyle iyi böyle iyi diyor ama bence hiçte alakası yok bugün attığı golü şansa önüne düşürdü yine ayağından kaçırmıştı. Bugün 50 tane orta yaptı biri bile etkili değildi. Oğuzhan desen karakter koyamıyor ya o yetenek bende olucam öyle bir asılırım ki maça ben bitti demeden bitmez derim. Ama bunlar maalesef eksikti genel olarak. Defansı konuşmuyorum bile onların zaten yeteneği yok ismail necip marcelo beck bunların hiçbiri yakışmıyor bu takıma

0|0
    0|0
    • Sosaya haksızlık etmiyo msn

• Dünkü maçta çok iyi değildi evet ama bu sezon çok puanlar kazandırdı bize 6 gol 9 asist yaptı ve şu an asist krallığında zirvede bu adam abartalmadı yaptıkları söylendi dün hiçbi oyuncumuz iyi değildi ama Sosa'nın hakkını da yemeyin ya bir maç kötü oynadı diye karanmaz. Olcaya istediğini söyle adam sezon sezon başından beri bomboş

• Sosa bir maç kötü oynamıyor ki ben Beşiktaşın tüm maçlarını izliyorum. Mesala diyelim sosanın bugün attığı golle maç bitseydi. Herkes Sosanın muhteşem oynadığını söyleyecekti. Hayır alakası yok. Sadece gol odaklı bakılıyor. Öyle de olunca gereksiz abartmalar çıkıyor. Beşiktaş kadar gol atan takım yok 58 gol atmışız ve ortahada oynuyor yani gollerin %25inde etkili olması çok anormal değil. Dediğim gibi sosa benim gözümde anların adamıdır. Tüm maç silik oynar bir frikik olur muhteşem atar. Ama onun dışında maçın 90 dakikasında iyiydi dediğimiz 10 maç vardır.

• Bugünkü kaybın sorumlularının başı Şenol hocadır sağlık olsun ama bu adamda ya bir gudubetlik var ya da nasibi yok trabzondada aynı şeyi 2-3 sefer yaşadı kasımpaşa ve bursa maçlarından endişeliydim zaten birde lig bitmiş şampiyon olmuşuz gibi fikretin tv tv gezip ben yaptım benim bu stad ben yaptım lan şampiyonuz gibi söylemlerle dolaşmasıda ayrıca bir faciaydı neyse umudum tamamene yakın kırıldı bu saatten sonra fenerin maç kaybedeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi top oynuyor. İstekli ve arzulu oynarsa kaybetmiyor. Dün Kasımpaşa iyi top oynadı. Beşiktaş eline geçen az fırsatları değerlendiremedi. Olabilir, futbol bu her sonuca açık. Hafta sonu El Classico"da herkes Barselona"dan galibiyet beklerken Real Madrid kazandı. Beşiktaş , iyi hava yakaladı. Kadro zenginliği olarak iyi. Şampiyonluğun yine de adayı. Kısıtlı bütçesi ile iyi başarılar kazandı. Şenol Hoca, Türkiye"de iyi antrenörlerden biri.

0|0
    0|0
  • fazla konsantre oldular..
    kazanmak için.
    üretkenlikte yoktu haliyle Q7 olmadığı için..
    sene sonunda bjk şampiyon olacaktır.

0|1
    0|0
  • Darısı Bursnın başına diyoğroum. Fenerbahçe gerçi birşey yapmıyo ama umut dünyası işte😊

0|0
    0|0
  • O adettir resmen. Şampiyonluk yarışındaki takımlardan biri maç kaybettiğinde diğeri onun rehavetine kapılır o da kaybeder :D Her sene böyle..

0|1
    0|0
  • Kotu oynamadigimizi dusunuyorum. Kasimpasayi da tebrik ediyorum. Takimini cikarip, serefiyle oynatan Riza'yi da tebrik ediyorum, Besiktasin cocuguna yakisir bir sekilde mucadele ettirdi. 2. Yarida takimda ne yazik ki dusus var ama sampiyon biz olacagiz insallah, buna da cani gonulden inaniyorum.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı yenmemin formülünü söylüyorum

4-3-1-2 dizil
    Dörtlü defans çakılı oynasın ve uzun topla çıksın pas yapmasın. Üçlü orta saha üçü de defansif olsun.
    Bir hucumcu orta saha ve iki yapılı santrafor İle uzun topla çıkacaklar. Beşiktaş defansı ve kaleci zayıf. Faul yapılacak adam atiba ve oğuzhan.

0|0
    0|0
  • Atibanın sakat sakat oynaması verimi düşürdü. kalecimiz hatalı gol yedi, kanat oyuncularımz görevini yerne getiremedi, kerim frei erken çıktı. Takımın havasını bozan bir başkanımız var bir de... Stat stat... Hak veryrm erman toroğluna al sana stat fikret orman. rehavete kapıldı motive olamadı takım. ruhsuzdu bugün. sosanın gollüp pasları hiç oldu.

0|0
    0|0
  • Yağmur yağmamasına.

0|0
    0|0
  • Yeni stada

0|0
    0|0
  • Rehavet strese dönüştü puan kaybı kaçınılmaz oldu. Artık Fenerbahçe ve Beşiktaşın maçları aynı gün aynı saatte başlamalı. Şu anda ipler Fenerbahçe' nin elinde tüm maçları kazandığımız taktirde şampiyonuz.

0|0
    0|0
  • Ersan gidince defansta bir çöküş oldu. Boyko vasat zaten.

0|1
    0|0
  • Günlerdir stattan başka bir şey konuşulmadı. Tamamen açılışa ve Bursa maçına konsantre olundu. Bugün konsantre düşüklüğü olduğu belliydi zaten. Büyük bir fırsatı teptik, sinirden aglayacaktım, çok sinirliyim.

0|0
    0|0
  • bjk Fenerbahçe'nin sampiyonluk ikramini elinin tersiyle tepti ne olur bilinmez ama bjk looser bir takim lig sonuna nefesi yetmiyor

0|0
    0|0
  • Bir gerçeği kabul etmek lazim ki Beşiktaş fener ve gs kadar büyük bir takım degil. Elleri ayaklarına dolandı.

0|0
    0|0
    • Neye göre yıldıza göre mi

• beşiktaşlıyım adam dogru sölüyo ekonomide gerisin taraftar sayısında gerisin buda sportif olaya girer yani magaza sayın az stadı yıllar sonra açtın hemen her kupayı daha az almışsın buda kazandıgın para onlardan az demektir yıldız meselesi bunun lise verisyonu o saöma onu geç medyada azsın lobin yok yani liberal ekonomide beşiktaş tampon takım olur aek gibi feyenord gibi

• Rıza çalımbay maçı satmayarak Beşiktaşlıların şerefli olduğunu gösterdi bakalım aykut kocaman haftaya fener maçında ne yapacak fenerlilerin şerefini göreceğiz

0|1
    0|0
    • Zaten futbola kafası basmayan ya da sadece kafası şikeye basan satacağını düşünüyodu bu maçı

• pazartesi sabahı şampiyonluğunuz hayırlı olsun diyen tüm fenerliler kasımpaşa maçından sonra akıllarınca dalga geçiyorlar takımlarını şampiyon ilan ediyorlar bizde ise döneklik yok ölene dek BEŞİKTAŞ

• bizimkiler feneri şampiyon yapmak için çikmişlar maça

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir dünya

• Senin tarafın belli, git renklileri tut, böyle Beşiktaş taraftarı olunmaz.

• Çarşı Beşiktaş'ın değeridir. kabul etmeyen Beşiktaş'a ihanet eder

• Bizim eeessekler dun puan kaybetmeseydi iyiydi, neyse bakalim cekisme devam ediyor

0|0
    0|0
  • İyi olan kazandı

0|0
    0|0
  • Kasımpaşanın dirençli ve ayağı yere basan futboluna baglıyorum

0|0
    0|0
    • Buna biz müsade ettik

• kendi sahalarında iyi oynuyorlar genelde pek müsade ister gibi değillerdi sanki, artık zor maçlar var iki takım içinde pembe az hata yapan kazanacak umarım Fenerbahçe olacak o az hata yapan :D

• Sana bağlıyorum o kadar çok dillendiriyorsun ki senin yüzünden yenildik

Her zaman her yerde en büyük KARTAL 🏁🏁🏁

0|0
    0|0
  • yense rahat ediceklerdi bence rahat battı

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa'nın oyunu maçı hak etmiş. Sezon ilk yarısı Bursa'dan aldığınız puanı burdan almamış olmanız bir yönde adaletli bir şey ortaya çıkartmış.

0|0
    0|0
    • Kasımpaşa'nın böyle oynamasına biz müsade ettik biz adam gibi oynasaydık onlar top çeviremezdi

• Kasımpaşa'yı küçümseme Çakar 2 tane böyle konulurdun 😀

• Kaleci evelere şenlik artı defans ve bekler birbirini ağırlar modun da olunca yenilgi kaçınılmaz oldu... :(

0|0
    0|0
  • Maç satıyosunuz

0|0
    0|0
  • üzülme güzelim ben yigitlerime güveniyorum sonuna kadar destek

0|0
    0|0
  • dikkatli konuşsana beşiktaşım ne demek beşiktaş senin malın mı bende beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...