Sahadaki Beşiktaş değil de başka bir takım mıydı acaba?

Bir Fenerbahçeli olarak dünkü beraberliğimizden sonra bugün Beşiktaşın rahat kazanacağını düşünüyordum fakat çok kötü bir futbol oynadılar ve 2-1 kaybettiler... Baskı ve stres yüzlerinden okunuyordu resmen... Kasımpaşayı tebrik ederiz...

Oğuzhanın parmak işaretine kırmızı veremeyen Mete Kalkavanı da tebrik ederiz...

Sizlerin düşüncesi nedir bugünkü maç için?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Olur öyle şeyler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takim arasından sonra yaşanan klasik düşüşün etkisi. Vodafone arena açılışı diyerek konsantrasyonun bursa maçına çevirilmesi de olumsuz etkiledi

Dun Fernandaoya kırmızı veremeyen Palabayik ida tebrik etmiş miydin?

Dun perreiraya küfür edip şampiyonluk gitti diyenler bugün şampiyonuz diyorlar. Türkiye de futbol anlayışı bu

0|1
    0|0
    • Dünkü maçta verilmeyen penaltımız nedeniyle tebrik etmiştim Palabıyığı... Ama sahada bir takım göremedeğim için pek de hakeme bahane bulmadım açıkçası...

Dün Süleyman Seba gitsin Ahmet Dursun diyenler bugün büyük başkan Seba diyorlar... Türkiyede futbol anlayışımız bu maalesef...

• Pavali köpekleri stada sokmayacam deyip stada sokanlar gibi... Her hafta penaltı verilmesin varsın bir maçı da penaltısız kazansınlar

• Bu konuda hemfikiriz aslında birbirimize laf atmanın anlamı yok... Bu ülkede Fatih Terim gibi teknik direktöre haksızlıklar yapıldı... Türkiyede futbol anlayışı başarı üzerine maalesef...

Dediğine katılıyorum , zaten belirttim sahada takım göremediğim için penaltı verilmiş verilmemiş pek de önemsemedim dün...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de anlamadım nasıl oynadık. Bu baskıyı kaldırabilmemiz gerekiyordu. Kasımpaşa deplasmanı, atıyorum son haftaki Konya deplasmanıyla mukayese bile edilemez ama biz buna reaksiyon gösteremedik. Daha Galatasaray deplasmanı falan var. Hayırlı olur umarım.

Oğuzhan meselesine gelirsek de, Fernandao'ya veremediklerinden vermemişlerdir.

0|1
    0|0
  • Rehavet bunun adı Rehavet nasıl olsa iyi oynuyoruz fenerinde morali bozuldu diyip hafife aldılar sonuçta yenildiler şimdi inşallah 8 de 8 yapıp şampiyon olacağız zaten şenol güneş fenerbahçe ile olan şampiyonluk yarışında hep fenerbahçeye karşı şanssızlığı vardır inceleyin.

0|0
    0|0
  • dün fernandaoya kırmızı vermeyen hakemi de tebrik ettin mi?

bence beşiktaş iyiydi aradığı golleri bulamadı olur böyle arada

0|1
    0|0
    • Beşiktaş iyiydi derken? maçı izlemedin galiba. Kasımpaşa son vuruşlarda ciddi olsa maç 6-3 falan biterdi...

• Evet hepimiz cahiliz bir sen biliyorsun... Bugün Beşiktaşın futboluna iyi diyorsan diyecek bir şey yok zaten...

• normal oyunumuzdan daha kötüydük.

ama kötü değildik. sadece son tercihleri doğru yapıp golü atamadık. 2 tanesi gol olsaydı beşiktaş mükemmel oynadı olurdu. bu işler böyle.

• biz artık 2. olarak önümüze bakalım şampiyonlar ligi ön elemesi stadlada fikret başkan foto çektirsin yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Beck e sari cikartmayan
    Kasimpasanin avantajini kesen de bjk li kalkavan

Paşanın avrupa sansi varken oynamaliydi oynadi adam gibi analiz yapn bjk yi yener dedim hep

0|0
    0|0
  • maça #kedi damga vurdu bence :D

0|0
    0|0
  • oha bjk yenildi mi:))

0|0
    0|0
  • Fenere verilmeyen kırmızılar ve verilen penaltılara say onları. Şampiyon yapmayacağız sizi

0|1
    0|0
  • fenerle beşiktaş ne zaman düşman oldu geçen sene kankalardı

0|1
    0|0
    • Olaya neden dost-düşman olarak baktın anlamadım... Bu bir rekabet...

• @Obezusta beşiktaş otobüsünü uğurluyordunuz gs maçına bunları kimse unutmadı

• kim ugurladi soylesene

Yükleniyor...