Kasımpaşa 2 Beşiktaş 0 maç sonu görüşleriniz nedir?

Kasımpaşa sanki şampiyonlar finali oynuyor gibi oynadı ve Beşiktaş'tam 3 puan aldı. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Pardon Kasımpaşa 2 Beşiktaş 1 yazacaktım, yanlış olmuş

1|1
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu yıl ne çekiyorsak önce hakemlerden sonra Rıza Çalımbay'dan çekiyoruz.
    İlk maçtada 3-3 berabere kalmıştık. İki Kasımpaşa maçından sadece 1 puan alabildik.
    Fenerbahçe 4. yıldızı takarsa, kutlamalara en başta Rıza Çalımbay'ı çağırmalı !
    Ha birde çok merak ediyorum, bu Veli Kavlak öldü mü?
    Yanlış hatırlamıyorsam, Avusturya - Türkiye maçında yedekler arasındaydı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ersan Gülüm, devra arası Çin takımına satılana kadar ligimizin en formda stoperiydi. Tamam para önemli, satıyorsunuz ama bari sezon sonu vermek üzere anlaşsaydınız.
    Buna ek olarak bu maçta her iki bekte çok kötüydü. Bu da yetmiyormuş gibi Oğuzhan bu yılın en kötü maçını çıkarttı, Sosa'da attığı gole ragmen maç boyu vasatı pek geçemedi, her ikisininde derinlemesine atmaya çalıştıkları ara pasları genelde rakibe gitti ve tehlikeli ataklara sebep oldu.
    Bir sözüm de Kasımpaşa ve dolayısıyla Rıza Çalımbay'a.
    Tamam çıkıp Beşiktaşa karşı aslanlar gibi oynarsın ama bu gereksiz ve kasıtlı sertlikler, tüm oyuncuların yere yatıp süreden çalmaları, sürekli kabga çıkartmaya çalışmaları gibi çirkefliklerde ne demek oluyor? Sen bu hareketleri Fener maçında yaptın mı?
    Ve ne tuhafdır ki, fenerbahçenin şike yaptığı söylenen sezonda, son maç Sivas-Fener maçıydı, o maçın şikeli olduğu söylenmişti, sivas kalecisi hakkında soruşturma ve futboldan men cezası verilmişte ve Sivasın hocası Rıza Çalımbay dı.
    Eğer bu yıl fenerbahçe şampiyon olurda,4. yıldızda en büyük pay sahibi Rıca hoca olacak

2|2
    0|0
    • Katılıyorum dediklerine bir yere kadar haklısın hakemler bariz şekilde fenere çok rahat penaltı veriyorlar bu kadar faul yapan takımın daha fazla sarı kart görmesi lazım beşiktaş ında tam tersi bu kadar pozisyona girip faul yapılan takım olarak daha fazla penaltı vermeliydi hakemler ama bu oyunla şampiyonluk zor tabii şu da var quaresma nın yokluğu ayrıca gökhan töre nin yokluğu fazlasıyla hissedildi ikisi olsaydı kasımpaşa maçı skor olarak farklı bitebilirdi

• @freewilly saçmalıyorsun en basit örnek 3-3 biten ilk yarıdali kasımpaşa maçında Beşiktaş'ın kazandığı haksız penaltı ve Fenerbahçe galibiyetinde beşiktaşlı oyuncuları kırmızı ile atmayışı ofsayttan ve faulle atılan gollere hakemin devam demesi. Bu sene kollanan beşiktaştır

• @cenkkalyon Daha önceki yorumumda beşiktaş ın bir veya iki maçında haksız penaltı kazandığını söylemiştim Okan Buruk un teknik direktör olduğu takımdı yanlış hatırlamıyorsam o maç verilen penaltı yanlış ama beişktaş yine o maç için üstündü hak eden taraftı bu ayrı gerçi ama fenerbahçe sezon boyunca şu ana kadar 6 penaltı kazandı beşiktaş ise 3 objektif olan herkesin bunun adil olmadığını bilecektir beşiktaş uzaktan şut çekerek hücum eden bir takım değil ki direk ceza sahası içine girerek maçı kazanma üzerine kurulu burada bence büyük terslik var

Kızlar Ne Diyor 3

• Nee gercekmı bu

0|2
    0|0
    • maalesef gerçek :(

• :/ :( tam puan kaybetmışken fener olcak sey degıl

• hiç sorma ya, ömrümden 5 yıl gitti nu maçta. Sinir oldum :(

• Of hya :(

0|1
    0|0
  • Maç bugünmüydü. Kasımpaşadan iki gol mü yedi ya. Kötü olmuş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Rıza Beşiktaşa yatar diye ağlayanlar , haftaya Aykut kime yatacak onu öğrenmiş oldular

Dun osmanlı tokadından sonra hocasına küfür edip şampiyonluk gitti diyenler bugün şampiyonuz diyorlar :)

Hem quaresma hem de töre olmayınca üretkenlik doğal olarak azalıyor. Sıkıntı yok lider Beşiktaş şampiyon olacak

0|1
    0|0
  • Olur böyle vakalar.. Sporda amatör ruh bitip her şey paraya dönünce bunlar yaşanabiliyor. Endüstriyel futbola karşı olduğum için yıllardır tuttuğum takımın futbol maçlarına gitmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yapacak bir şey yok. Bence kasımpaşa da elinden geleni yaptı ama o kadar da süper oynamadılar biz çok kötüydük eğer maç 1-0 dayken skoru tutabilseydik bence çok farklı olurdu. Maçı kaybetmemizdeki en büyük suçlu defans hattıydı.. Neyse sadece anlık düşünmemek lazım bence. Takımda seneye büyük bir revizyon bekliyorum. Defansın hepsi değişse sesimi çıkarmam o derece kötüler.

Olcay, Beck, İsmail, Mustafa pektemek, Necip, Alexis, Boyko bunlar bu takıma yakışmıyor.

0|0
    0|0
    • Beşiktaşın defansı ve kanatları en zayıf noktaları genel olarak katılıyorum defans oyuncuları ya yavaş ya da çok yavaş oyunculardan kurulu buraya kadar gelmeleri orta sahadaki yaratıcı oyuncuları sayesinde quaresma gökhan töre ve zaman zaman oğuzhan ile sosa bunun dışında çok iyi bir golcüsü var mario gomez ama topla buluşursa iyi işler yapabiliyor ama o da yalnız kalıyor ileride hızlı teknik etoo gibi oyuncu olsa işler farklı olurdu

• @freewilly Bence gomez de çok iyi ben onun yerinde olsam çıldırırım. İsmaili sahada kovalarım ve anteremandan sonra zorla orta açtırtırım ona. Adama bir tane düzgün orta açamıyorlar. Hele sosa ya ben anlamıyorum. Sosa o kadar süper tekniğe sahip ki frikikleri penaltı gibi kullanıyor neredeyse ama sıfırdan orta açamadı bugün. Ya havadan adam gibi kes illa kalas Olcaya atıyor. Bir şey planladılar herhalde ama 4-5 defa denendi olmadı işte.

• maça kedi damga vurdu bence :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe galatasaray derbisi daha bir anlamlı olcak şimdi

0|1
    0|0
  • Ülkenin en beyin özürlü bekleri bizim takımdayken normaldir..

0|1
    0|0
  • Maçın 1-4 bitmesini beklerken 2-1 bitiyor olacak iş değil ! Neyse umarım bu son olur da oyuncular rakip takımı küçümsemeden maça başlar !

0|0
    0|0
  • Kasimpasanin avrupa sansi var ve iyide oynadılar hakem bjk li kalkavan kasimpasanim avantajini kesti beck e sari cikarmadi kasimpasa fark kaçırdı looser senol kaybedisleri basladi

0|0
    0|0
  • skoru yanlış yazmışsın

0|0
    0|0
  • Bizim beklerimize saygı duruşundayım şu an

0|0
    0|0
  • Şimdi Fenerbahçe Galatasaray'ı yenerse ikili averaj ile lider mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Bu maçtan kuponum yattı az önce Ayrica skor 2-1. Birdaha totem yapmicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...