Plates ve squat yaparak vücudumu nasıl şekillendirebilirim?

Ya arkadaşlar platesle gögüs büyütülüyor falan diyorlar bacaklarımıda sıkılaştırmak için squat yapcam sizce ne kadar etkisi olur?

0|1
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları yaparak geliştirebilirsin işte.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Squat kalça bölgesini sıkılaştırıp büyüterek daha dolgun ve güzel bir duruma sokar. Squat vazgeçilmez bir temel harekettir. Hem bacaklar hem de kalça için muazzamdır.

2|0
    0|0
    • Öyle diyorlar deneyeceğim

• Teşekkürler :)

• Rica ederim 😊

• evet ıyıdır gıt ama fıtnnesta yap

1|0
    0|0
  • göğüs ve kalça büyümesi ne alaka

2|0
    0|0
  • Buyumex

1|0
    0|0
  • pilates ve squat sadece esneklik sağlar ve sıkılaştırır :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Göğüslerin büyümesi icin hormon alman gerek. :D

2|0
    0|0
  • bacaklarında yağ tabakası varsa squat yapmadan önce eritmelisin. yoksa kaslar yağları iter bacakların da pek hoş bir görüntü olmayabilir. eğer kızsan pilatesle göğüs büyütebileceğini ssanmıyorum. yağlar göğüs etrafında da azalma gösterince küçülür hatta. ama profesyoneller olacağını iddida ediyorsa beni değil onları dinle. ama yağlar, jeller, kremler filan dene. he bir de maydanoz, kivi vs östrojen salımını artırıp memeleri büyütüyormuş

1|0
    0|0
    • Teşekkürler zaten vazgeçtim ben zayıfım zaten sadece gögüs sıkıntı

• göğüs değil kalça büyütüyor. bacaklarına ve kalçana şekil veriyor ve popoyu kaldırıyor. instagrama pamela_rf yaz squat harikası. jen selter miydi neydi o var bir de

1|0
    0|0
  • pilatesin bacak ve kalça sıkılaştırmaya öok etksi var haftada 2 gün gittiğim halde 2 ayda sonuç aldım

1|0
    0|0
    • Gögüse de varmış öyle söylediler

• Squat sıkı yapıyo ana kalınlaştırıyor ben yaptım pişman oldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...