Yanında bilinçli bir şekilde pişkin pişkin osursalar ne düşünürdün? tepkin ne olurdu?

canlı yayında spikerin başına gelen: link

utanmaz adam:D link

bir gün benim başıma geldi. maltepede yürüyorum önümdeki ara sokaktan bir adam eşi bile birlikte çıktı. yemin ederim adam yırttı sandım.112 yi çeviriyordum ki kadın adama la manyak ohannes dedi:D :D bende valla saf salak baka kaldım. sesimi çıkaramadım. bu durumda sen olsan gülmekten başka ne yapabilirdin?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• bi abim anlatıyo (valla bir abi :)) kendisi minibüs hattı sahibi pazar günü akşam son seferi yapıyomuş son yolcuyuda indirmiş camı aralayıp bir sigara yakmış sonra hafif sola doğru yanlanarak cayır cayır yellenmiş üstünede uuuoooohhhhh çekmiş, sonra bir kız sesi duymuş en arkadan. Müsait bir yerde inebilirmiyim :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• otobüste gidiyordum bir aile vardı yani anne bana kızları bende en arkada oturuyodum son suraka gelmiştik otobüste başka kimse yok baba bir gaz çıkardı yemin ediyorum hayatımda böle bir şey görmedim benim yanaklar kıpkırmızı oldu ben utandım lan eşi kocasına kızdı terbiyesiz napıyosun arkada kız var dedi ben çok kötü bozuldum lan

0|1
    0|0
  • zıçaydın derdim:)

1|1
    0|2
  • Cano sorularına kopuyorum:)

1|1
    0|0
  • komikmiş=))ben kendime engel olamazdım kahkaha atardımmm

0|1
    0|0
  • :) delisin sen yahu :)

Ohaaa nidaları atardım sanırım.

0|1
    1|0
    • link

:D bak adam kendi ölümünü nasıl hazırlıyor:D

tamamını izlemelisin ama

• Yapabilirsin eminim yeteneğinin farkındayım :)

• teşekkür ederim.

• dün akşam sevgilsinin bu durumundan muzdarip bir gizli vardı buralarda :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• beyne kan gitmediyse demek ki :)

1|1
    0|0
  • Onun için yanımda bundan gezdırıyorum link . Hoca misali hahaha :)

1|1
    0|0
  • insanlık hali osurması doğal bişi kimin yanında rahat ediyosa orda osurur :)

0|1
    0|0
  • kız arkadaşı yanında osurdu diye gay olan insanlar tanıdım şu hayatta :'(

0|0
    0|0
  • Trafik şubeye şikayet ederdim. Bu adam emisyon gazı salıyo doğaya ya buna bir egsoz susturucu takın ya da egsoz muayeneye götürün işlemden geçsin die :D

0|0
    0|0
    • :P

adam bu işi 1 mayısta taksimde yapsa içerde çürürdü

• bişi demem ya güler geçerim :D

0|0
    0|0
  • Avrupada geyirmek ayip osurmak dogal :)

0|0
    0|0
  • valla ben yuh be abi derdim :) yanımda osurulması ve kafama vurulması dayanamıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...