Kızlar erkekler lütfen bakın çok acil

benim 1 hafta çıktıgım bir kız vardı sevmedim bir arkadaşım zoruyla çıktım sonra ayrıldım bu bana bildigin cilve gibi bişey yapıyordu bakıyordu ediyordu benim kapımın önündeki arabanın camına geçmiş saçlarını felan düzenliyo hiç utanma arlanma yoktu bende bunu uyardım bana böyle şeyler yapma ben seni sevmiyorum vesayre felan diye mesaj attım oda şöyle yazmış ne yazmalıyım:

La olum sn nyn kafasni yasyn ne icyn bn normaldede hareketli brym benim ztn svglm sanamı bkacm ıy bn snle bernanın zoruyla cktm bidaha mesaj atma

Güncellemeler:
arkadaşlar bu beni sevmiyorda peki yolun ortasında çevirdi yanımda arkadaşımda vardı seni seviyorum felan dedi arkadaşm zoruyla cıktm diyo

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Edebim el vermez edepsizlik edene… Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene...

Yeterlimi daha söyleyim mi?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendini begenmis salak aman kardes ugrasmaya deymez, dahada bisey yazma kendini hepten bir bok sanir bu. burda kalsin bu mesele cevap filan da yazmaya ugrasma derim. boyle tipler sinirimi bozuyo ya

0|1
    0|0
    • kardeş beni rahatlattın saol yha yolun ortasında çevirdi seni seviyorum felan dedi bide arkadaşım zoruyla cıtm diye

• ya ayrılık koymuş belli . sevmedim seni , arkadaş zoruyla çıktım falan diye ayak yapıyo işte belli...

1|0
    0|0
  • yaş kaç çok merak ettim

0|0
    0|0
  • hahahahahah<aahahaaha duygular karşılıklı :.D

0|0
    0|0
  • yalaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :D:D:D

haha çok güldüm hiç bişey yapma tiiiye bile alma :)

0|0
    0|0
    • ama buna laf sokmam lazm yoksa içim içimi yer :D

• aynen vallaha kızı görüdügüm zaman şeytan görsem o kadar sinirlenmem bunu görünce sövüyom vallaha bakk

• bosver o zaman ;) sakınlıgını efendılıgını koru her zaman ;)

kalite her zaman önemlidir

• Hahahhahahahahahahahahahah :D

0|0
    0|0
  • 2nizde birbirinizi sevmeyerek çıkmışsınız salla ozaman.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kedi uzanamadığı ciğere mundar der

0|0
    0|0
  • bernaya söyle o halletsin :)