Ne yapıcam ben :( SPOR FORM TUTMAYA GEÇİŞ?

arkadaşlar 1,5 ay önce spora başladım. Hayatımda ilk kez yaptığım için zorlanır bırakır diye düşünüyordum ama korkunç eğleniyorum :) ve çok sevdim.. 4 - 5 ayda ideal kiloma ulaşırım diyordum ama sanırım 2,5 - 3 ayda yani haziran ortaları gibi ideal kiloma hatta bir kaç kilo altına bile inicem..

kendime sevdiğim derslerden bir program yaptım. 6 gün gidiyorum spora , akşamları.. tabloyu koymak isterdim ama beceremedim :(

şöyle : haftada 4 gün 70 dk. lık ağırlık çalışmam ( hafif ağırlıklar) 5 gün yarım saatlik crunch dersi, 3 gün 45 dk. lık Tae - bo , gene 3 gün 45 dk lık spining, her gün 1 saatlik yürüyüş veya eliptik kardio, haftada bir gün 1 saat yogo, ve yarım saat sauna.. haftada 1 gün 1 saat fit - mix ( ağırlıkla vucut şekillendirme)

bunlar tamamen zevk aldığım sporlardan oluşan bir program, şu an için zorlanmıyorum. günde 3 ila 3,5 saati buluyor sporum. Pazar günü dinleniyorum. Ama tabi sonsuza kadar bu performansta devam edemem!

şimdi sorum şu: ideal kiloma ulaşınca formumu korumak için programı nasıl yapmam lazım? Özellikle karın bölgesi kol omuz şekli benim için çok önemli, ince kalmasını sağlayarak ( kassız görüntü) formumu nasıl tutabilirim.

birde plates dersine hala girmiyorum... onun hakkında da fikirleriniz varsa yazar mısınız?

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Güncellemeler:
ne oldu yavvvvv :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal vücuda kavuştuktan sonra beslenme şeklini fazla değiştirmeden yüzmeye gidebilirsin.

Ben 5 aydır haftada 2 gün 1er saat yüzmeye gidiyorum ve kilom sabit ayrıca omuzlar ve duruş dikleşiyor güzel bir görüntü katıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• sen bunu hocalarla danış ya,cevaplaması zor :(

0|0
    0|0
  • valla azmin ve istikararın için tebrik ediyorum seni kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.. valla sevmesem sırf kilo vermek için asla kimse beni götüremezdi salona :) zaten birazda hevesim kaçdan kilo verim diye uğraşıyorum.. yoksa ömür boyu yapılacak bir şey değil..

bu kadar yopunu tabi

Yükleniyor...