Spor yapiyom ben bibakin?

Arkadaslarimmm smdi ben spora basladim ilk gunumdu bugun hoca yarimsaat calistirdi yolladii. ben 1.63 boyundayim kilomda Şu an 59 ama popo sarkik bel gobek yagli spora aksamuzeri gidicem bana tam olarak nasil beslenmem gerektigini soylermisiniz ozellikle spordan sonraa aksam yemegi yemelimiyimm yersem nasil bir ogun olmalii ve kepekli makarnada kilo yaparmi onuda bir deyiversenizz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarıdan hiçbir şekilde şeker sokmamalısın vücuduna. Fasfood, aburcubur gibi zararlı yağlar içeren besinlerin hepsinden uzak dur. Ekmeği kepek olarak tüketebilirsin o da 1-2 dilim olmak şarkıyla. Kepekli makarna ise öğleden sonra 2. öğün olarak yenebilir. Sindirimi ve yağ yakımını hızlandıran besinler yemeye de özen göster. Spordan sonra ise 1 öğün yiyebilirsin ama karbonhidrat ağırlıklı olmamasına özen göster

1|0
    0|0
    • SMdi ilkgun oldgundan mi bilmiyorym ama bacaklarim agriyor ve cok aciktim spordan cikinca baya yuruyrcegim icin elme yedim eve geldim az oncede yemek yedik bn bikase yogurt zeytinyagiyla kavurdugum kuzu yuregi kavurmasi ve yesillik yedim cok yedim ama sence iyimi ettim kotumuu

• @BokatasatmasıcraR. Ya ahahah kavurma dan baska yemek yoktu evde :D ayrica once hasladimm sonra cok az z. yagi doktum onlada pisirdim yanii haaaa sonucta proteinn

• Spordan sonra ağrılar normal evet bir süre sonra geçer. Son öğün olarak sadece yeşillik yenen daha sağlıklı olurdu, kavurma yemen olmamış...

En İyi Kız Görüşü

• Ben sana yapmaman gerekeni degil aksine yapman gerekenleri yazayim. Sabah uyan. ilk is bir kocaman bardak su.. kahvaltida 2 yumurta haslanmis.. sarisini yemesende olur. Yagsiz peynir (keci peyniri veya tuzsuz lor peyniri olabilir), yesil zeytin goz karari, adacayi icine cubuk tarcin at., bir veya iki dilim kepekli ekmek (uno denge light super bu konuda) domates salatalik, ustune dereotu ve limonsık. Bu kahvaltiyi yaptiktan 2 saat sonra bir kucuk elma ye. oglen yemeginde sebze yemegi salata yogurt, oglen yemeginden 2 veya 3 saat sonra yesilcay (yaseminli olabilir , sadede olur) aksamda tavuk veya balik. yanina yogurt ve salata.. aksamda en son bir kahve ic. ya da spordan once kahve ic.. sade ve sekersiz. Yag yakimini hizlandirir. spordan 1 saat once yemek yemeyi birak. Ve sporun bitince sakin hemen yeme. En az 45 dakika bekle. Vcut normal kan degerlerine dönmeli. uyumadan 3 saat once yeme islemin bitmis olmali. Asla kavurma tarzi yagli etler yeme. Beyaz et tercihe et. Gun icjnde 2 veya 2,5 litre su ic. Bunlari yap. Sonra gel bana dua et.😘

1|0
    0|0
    • Ay canım . ya usenmemis yazmissin tamam ablaa bu dediklerine dikkat etcem ;) zaten bol su iciyorumm yumurtayida tereyagli yiyom. valla sabah :D ay bn. napcam. biomm

Erkekler Ne Diyor 4

• sımdı sen kılolusun kardıoya agırlık ver antreman oncesı veya sonrası 45 dk veya 30 dk koş bısılet sur veya haftada ıkı gun kardıo 3 gun agırlık calıs ayrı ayrı ve agırlık calısırken ıkı bolgenı calsıtr heer antremanda ıkı farklı bolgenı agırlıkla calıstır antreman sonrası beslen tabıkı proteın dusuk de karbonıdrat al elma da hemen antreman sonrası ye bı tane

0|0
    0|0
    • Ya yuruorum zaten salona kadar nerdeyse 1 saat bugun eliptikte cok zorlandim bacaklarim kalkmiodu oda 10 dkda yanii. onun disinda kardio neyapcM ben ozellikle agirlik calismak istiorm ama tabi klasik hoca goturuyo makinalara sunu sukadar yap tamm sonrada bosluyolar zaten. Anlicagim dilde bir program lazim bana bide yemek programi tabi nette her sayfada baska bisiler yazio bayan hoca ilgilendi benle bugun oda suratsizzz bisey soruyorum duymuo bile beni nasil anlascaz blmiorm

• bisikletle spora başla. bacakların ve eklemlerin yeterine güçlendikten sonra koşuya yoğunlaş. genelde kardiyo yap

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen ekmeği kes

0|0
    0|0
    • Ekmegi kestim zaten uzun zamandir 70 kiloyu bulmustumda yuruye yuruye eridi ama sarkma oluyorr gbi vucudum sallanio resmen. tam bugday ekmegi yiyorum gunluk 2.3 dilm onudami yemiyem

• onu ye sabahları sonra ekmek yeme. zamanla forma girersin

• Spordan iki saat önce meyve türü yemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ac gezicdk halin yok ye makarna ama az yagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...