Bu yaptığının anlamı ne

bir çocuk var bayadır bakışıyoruz hoşlanıyor biliyorum bir arkadaşına söylemiş bunu o arkadaşı benim baya yakın olduğum biri ve bana söyledi ama çocuk 3 aydır gelip tanışmadı benimle düne kadar ilgisini o kadar çok belli ediyordu ki 7/24 etrafımdaydı yani ama bugün ne olduysa etrafımda pek görmedim ve gelip geçerken de beni tınlamadı bile sanki yabancı hiç görmediği biriymişim gibi hissettim kendimi hiçbir konuşmamız yok bu arada sadece bir kaç kere konuştuk arkadaş ortamında o kadar sizce neden böyle oldu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• git sen konuş 3 yıldır gelip tanışmadı demişin sen git konuş.Merak etme sonunda ölüm yok

0|0
    0|0
    • 3 yıl değil ya ne yaptın :DD 3 ay ama öyle böyle değil ya köpek gibi ben burdayım gör beni tarzında takılıyordu mal şimdi ne olduysa birden bira geri çekildi takmıyor beni umrunda değilim sanki

• var en az onun dışında 3 kişi daha var hatta 2si geldi konuştu 1i de aynı bu şekilde bir arkadaş söyledi ama umrumda değil hiçbiri.

sen neden açılamadın utandın mı

senin burcun ne

• balık.Ben onun adım atmasını bekledim.Ben o zamanlar çok utangaçtım.Yapamadım.

Erkekler Ne Diyor 4

• utanıyodur.. ilk adımı at diyicem ama olmaz onun çevresinden senin arkadaşın olan bir kıza söle teklif etsin seni..erkeğe şu kızı sana ayarlıyalımmı felan desin :)

0|0
    0|0
    • zorla güzellik olmaz kendi karar verip gelsin birinin ısrarı ya da önerisi üzerine değil

• birinin önerisi değil o kızıda sen gönderceksin onun niyetini anlamak için 3 aydır neden gelmediğini düşünüyosun bir 3ay daha düşünmektense bunu yap..tabi bu bir tercih..

• Sana soyleyen arkadaşna soyle aracilik yapsın size. Cocuga gitsin desin teklif etmeni bekliyo oda sana bos değil falan desin olur bu is . Çocuk çok utangac

0|0
    0|0
    • ama bakım çocuk etrafımdaydı hep 3 ay boyunca gözlerini kaçırıp bakıp durdu yani o utangaçlık bugün mü oldu ya utangaçlık değil de bu nedeni ne anlamadım bende insan durduk yere bir günde utanmaya başlamaz sonuçta

• Senin davranislarina falanda bağlı . Sinirlisindir . Havalı olmaya calisiyosan bir kere o cocgn yanina gelmesini unut

• sende demekki elektrik alamamitir belki

0|0
    0|0
    • 3 aydır olan elektrik bir günde mi kesildi

• artık beceremeyeceğini düşünüp vazgeçmiştir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Utangaç bir çocuk belli. Muhabbet edicek ortamı sen ayarla ;)

0|0
    0|0
  • belki masustan yapıyodur. seni tınlamıyormus gibi yapıyodur

senden bir karşılık göremediyse eger

0|0
    0|0
    • anlardım öyle olsaydı bu cidden geri çekilmiş gibi belki bir daha gördüğümde yine eskisi gibi olur ama

• %100 eminim ben ya ilk başita anlamıştım daha kimseye bir şey demeden ortak bir arkadaş gelip çaktırma ama böyle vböyle demişti bana yalan söyleyecek biri değil hatta her şeyi geçtim bakışları ele veriyor zaten

• eee adam artık bakmıyorsa ne yapalım yani? bırak zamanda belki degişir

Yükleniyor...