Zayıflamak için spor yapanlar beslenme düzeninden biraz bahsedebilir mi? (Sabah öğle akşam olarak) ?

Ben zayıflamak için evde spor yapıyorum ama hep beslenme konusunda kararsız kalıyorum acaba doğru mu beslemiyorum diye acaba bana bildiklerinizden bahseder misiniz (örn:bazıları ekmek hiç yeme diyor bazıları ise ye diyor )

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamak istiyomusun az yiyeceksin bol su içeceksin bu kadar basit az ye diyorsam öl demiyorum diyelimki kahvaltıda normalde 4 dilimmi ekmek yiyosun 3e düşür 2 haftada sonra 2.5a düşür 1e düşene kadar tekrarla akşam yatmadan 4-5 saat önce yemeye bak 6-7 arası yesen daha kafi olur akşam yemeğinde 1 dilim ekmek tüket ekmek temel besindir birden heşeyi bırakırsan vücudun dengesizleşir daha çok kilo alırsın böyle böyle yap faydalı olsun tatlıyıda hayatından çıkarmana gerek yok tamamen kahvenin yanına ufak çikolatalar yakışıyor onlardan haftada 2 kez alırsın al sana tatlı ihtiyacı :) en önemli altın kural koş koşamıyorsanda 1 saat yürümeye çalış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bır dılım tam bugdaylı ekmek sabah tuket sorun olmaz zayıflamak ıstıyosan karbongıdratı kesıceksın bı mıktar ve proteını arttırıcaksın hafıf cardıo ve agırlıkla tas olursun

1|0
    0|0
  • diyet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabahları yeşil çay içiyorum kahvaltıyla birlikte. günde iki kere maydanoz suyu içiyorum. kahvaltıyı sabah 6da yaptığım için kendime çok yüklenmiyorum haşlanmış yumurta domates vs. tüketiyorum. okulda elma veya form bisküvi. geri kalan öğünlerde annem ne pişirdiyse az yiyorum. ben de yeni başladım ama önceden 13 kilo vermiştim tekrar aldım maalesef

1|0
    0|0
  • sabah ve öğlen çok yer akşam çok az yerim. Bu düzen ve spor ile çok kilolar verdim. Kendimi kısıtlamadığım için psikolojim de yıpranmadı. Bir de hergün 1 bardak yeşil çay iç mutlaka.

1|0
    0|0
  • Specil k ✌🏻️

0|0
    0|0
Yükleniyor...