Ince bacak spor ile kalınlaşırmı?

Arkadaşlar bacağim çok ince çocuk gibi spor yaparak kaslandirip şekil verebilirmiyim sizce?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alman gerek.

0|0
    0|0
    • Alamiyorum.. 😕

• ince bacak kalacaksın o zaman spor bacak kalınlaştırmaz kilo alırsın sporla sıkı bir şekilde kalınlaşırsın ama kilo alamıyorum diyorsan kalırsın öyle.

En İyi Kız Görüşü

• Evet bacak kaslarını çalıştıran egzersizler yaparsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bisiklet yaparsan kalınlaşır

0|0
    0|0
  • İster kalınlaştır ister incelt büyük oranda beslenmeye bağlıdır.

0|0
    0|0
  • Baldır bölgesi için squat, diğer kısım için de kalf çalışmalarıyla bacak kalınlaşır. koşu ve bisiklet de iş görür.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayır spor kilo almani engeller. Kilo al o zaten kalinlasir kendiliginden

0|0
    0|0
    • Yanlış bilgi öğünlerini azaltmazsa incelme durumu söz konusu değildir spor aynı zamanda iştahı da arttırır saygılar...

• hayır kilo al

0|0
    0|0
    • Kilo alamiyorum sorun orda

• alamıyorsan bacaklarında kalınlaşmaz sporla falan. aksine daha da fazla inceltir. bacağında yağ olucakki.. o yağları kasa dönüştüresin. ama sende yağ yok. bu yüzden kahvaltını mutlaka yapmalısın. öğle yemeğini sıkı yapmalısın... ara öğünlerde meyve veya kuruyemiş yemelisin.. akşam yemeğinde de iyice besin almalısın. en önemlisi de öğün atlamamalısın. yani öğle yemeğini ya da kahvaltını falan yapmamazlık yapmamalısın. böyle yani... en önemlisi de kafandan kilo alamıyorum düşüncesini silip atman lazım. sonuçta herşey kafada başlar ve orada biter güzel ablacım. :)

• Kalınlaşmaz fit görünür sertleşir

0|0
    0|0
  • sporla mümkün tabi ki

0|0
    0|0
  • Verebilirsin ama birden olacak seyler degil

0|0
    0|0
  • Kalınlaşır

0|0
    0|0
  • agırlıkla evet

0|0
    0|0
  • squat hareketleri var tabi ki kalınlaştırabilirsin

0|0
    0|0
  • kalınlaşır

0|0
    0|0
  • Kalinlasir zamanla boşver urasma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle. Zaten vücuduna şekil vermek isteyenler bunun en az %60 70 i beslenme ile alakalı. Doğru spor ve beslenme ile mümkün olacaktır bu

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...