Akşam ki maçta Kasımpaşa puan kaybeder mi?

STSL 27. Hafta Karşılaşması (TSİ 20.00) Kasımpaşa-Beşiktaş
Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa (10. Hafta) -.-

• Kasımpaşa puan kaybetmez
    40% (2)29% (2)33% (4)Oy Ver
  • Kasımpaşa puan/puanlar kaybedebilir
    60% (3)71% (5)67% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ilk yarı 1-1
Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş (Maç Sonu)
maça #kedi damga vurdu
gomez'in de ceza sahasında kendisini yere atması gözden kaçmadı

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• belli olmaz ligin ortalari karışık avrupa şanslari var

0|1
    0|0
    • katılıyorum

• şimdiden tebrikler, tebriği önce yollayalım yarında seçeriz :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaybeder

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Son 4 maçının 3 unu kaybeden kasimpasaya bir darbe de Karakartaldan gelir

0|1
    0|0
  • Kasımpaşa ligin ilk yaırısndaki gücünden çok uzakta ama beşiktaşda ilk yarıdaki gibi oynamıyor herzaman bir maç iki maç kötü bir maç iki maç iyi oynuyor iki takımda da eksikler var ilk 30 dakikada beşiktaş gol atarsa maçı büyük ihtimalle kaybedecek kasımpaşa tam tersi olursa da beşiktaş kaybedebilir veya beraberlik olabilir kolay maç olmayacak beşiktaş ilk golü atamadan yerse çok gol yemeye müsait bir takım

0|1
    0|0
    • ilk maçta iyi oynadı kasımpaşa maçı aldı alacaktı ama ufak hatalarla beşiktaş maçı 3-3 çevirdi. kasımpaşa şu anda aynı güçte değil gibi buna kısmen katılıyorum ama bu maçtan puan veya puanlar çıkarması süpriz olmaz bekleyeceğiz artıkbakalım ne olacakk

• @Wackers Yorumumu bugünkü maçı dikkate alarak düşünürsen gayet mantıklı son beş dakika da beşiktaş iki hatta üç tane rahat gol yiyebilirdi tamamen kasımpaşa nın beceriksizliğinden yemedi ha beşiktaş da iki -üç tane aynı şekilde gol kaçırdı o da ayrı bir konu beşiktaş ligin en zayıf savunma oyuncularına sahip takımlardan quaresma gökhan töre ve bazı teknik oyuncular sırtlıyor bunlar oynamaz ise her anlamda oynamaz ise beşiktaş çok zorlanıyor

• Son dakikalarda kaybedecek bir şey yok zaten. Cenk ve Mustafa'nın oyuna girdiğini de düşünüp öyle yorum yapmak gerek.

• Kasımpaşa puan kaybedebilir.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş farkla kazanır ;)

0|1
    0|0
    • skor yazda bilelim farktan anladığım 8-0 dır öyle br skor mu beklentin var :D

• Neden kızayım dostum? Namağlup şampiyon olan tek takım. Statsız şampiyon olacak tek takımın taraftarıyız :) Maç yayını vardır elbet facebook da bulabilirsin

• anladım tamamdır :D

• Fenerbahçe'li misin?

0|1
    0|0
    • ... :D maç ile ilgili yorum ve skor tahminin var mı

• sen çıkıp oynayacaksın herhalde maça :D

• eyvallah hacı sen biraz ötede oyna -.-

• Dün saha kenarında pasif , korkak Pereirayı ve ruhsuz futbolcuları izlediyse Beşiktaşlı oyuncular, bugün çıkarlar 3 atarlar... Kazandıklarında zaten şampiyon olurlar...

0|0
    0|0
    • topun canı vardır hacı istemezse olmaz garanti gibi konuşmak yanlış o futbol topu pek çok insana lafını yedirtmiştir örnekler çok,

• Açıkçası Beşiktaş iyi futbol oynuyor pozisyon buluyor... Pozisyon bulan takım mutlaka gol atar ( istisnalar hariç tabi )... Biz çoğu maçımızı 1-0 zar zor kazandık ve bu şekilde şampiyon olamayacağımız bariz belliydi... Beşiktaşlılar gibi hakeme de sığınmayacağım dün penaltımız verilmedi ama umrumda bile değil o ruhsuzluğu gördükten sonra...

• olabilir yorumundur bir şey diyemem ama bunu sana demyorum hangi kulubu tutarsan tut kötü günüde olabilir, eksiklerde olabilir ya da birşeyler yolundada gitmeyebilir ama el gibi eleştirmemek gerekir sağlam durmak gerekir ama eleştirmemek gerekirden kasıt gerçekleri görmeyelim gözlerimizi kapatalım değil kesinlikle, zamanı gelnce iç muhasebe yapılır elbet :D

Yükleniyor...