Birini terkettiğinizde ona ne söylersiniz sizi hala arıyorsa?

birini terkettiğinizde geride dönmek istemiyorsanız o sizi arıyorsa ona ne söylersiniz..seni istemiyorum.arama.seni sevmiyorum gibi sözler söylermisiniz? ya da ne dersiniz?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar konuşa konuşa anlaşır demişler son kez yüzyüze otur ve istemediğini sevmiyorsan sevmediğini açıkça de zaten yüzünden anlar türlü oyunlara girme saygı çerçevesinde kal kal ki eğer birgün başın dara düşse emin ol yardım istesen koşup gelecek sayılı insan bulacaksın o gün seni unutmuş sevmiyor olsa bile saygısından koşar gelir yardımcı olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hayatta terkeden pozisyonuna düşmem.

ayrılmak istiyorsam da psikolojik baskı ile onun beni terketmesini sağlarım...

0|0
    0|0
  • beni eger sevmeye başlıyorsa bana bakma felan artık üzgünüm artık herkes kendi hayatını çizsin ikimzinde karşısına çok güzel insanlar çıkacak sen yoluna ben yoluma artık.

0|0
    0|0
  • yakıp kül ettiğin bir kağıdı eski haline çeviremezsin. sana dönse de külleri döner artık kağıt değil derim:)

0|0
    0|0
  • Birisi seni özledim dedi eski sevgilim o beni terketti.Bende affetim işte terkar konuşmaya başladık.Sonra tekrar tekmeyi koydu.Burada tekmeyi sen koymuşun.Eğer affedilecebilcek bişey yaptıysa tekrar ilşkye başlayabilrisn bence.

0|0
    0|0
  • Bir ilişkim var sakın arama beni sevgilimin öğrenmesini istemiyorum öğrenirse senin ağzını burnunu kırar kendisi çok agrasif biridir de bidaha aramaz eğer ararsa gerçekten öyle bir erkek bul ve ağzını burnunu kırdır :D

0|1
    0|0
  • hiç terketmedim aksine terkedildim :)

0|0
    0|0
  • senden nefret etmesini sağla..onun gözü önünde hatalar yap seni seviyosa yüz üstü bırakma...

0|0
    0|0
  • Sana beraberken demiştim ya biterse bende tam biter diye ... İşte öyle oldu boşuna uğraşıp kendini üzme.. de gitsin

0|0
    0|0
  • Anan kız bulamadı mı sana muhterem

0|0
    0|1
  • Başkasını seviyorum lütfen bırak peşimi :))

0|0
    0|0
  • la bir git derim hatta git derim baktım gitmiyor ben giderim

0|0
    0|0
  • Senı terk ettım gerıde donmıcem ama sen benı arıyorsun neden?senı ıstemıyom arama sevmıyom. Derım:

0|0
    0|0
  • Havada bulut sen beni unut

0|0
    0|0
  • aramasana lan enayi derim.

0|0
    1|0
  • bi ittir git derim :D s harfinide eklemeyi unutmam tabe:D

0|0
    1|0
  • kaybol pislik kafamı bozma

0|0
    1|0
  • Yüzüne telefon kapatıyorum.

0|0
    1|0
  • Bunu genelde bayanlar yapar sonra da erkek aramaya başlar çünkü çabuk vazgeçemez...Sonra Kadına şiddet vakaları ...:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• küfür ederim sevmediğim bir durumdur ama edebilme yeteğine sahibim test ettim onayladım..

0|1
    0|0
  • Telefonunu açmam , engellerim ...

0|1
    1|0
  • Hayatımdan çık git.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi tel. numaramı değiştirmiştim.

Konuşmam bile hiç gereksiz bence laf anlatamazsın ki zira o yüzden ne desen boş.

0|0
    0|0
  • Israrla arar, saplantılıları var. Numaranı değişmek 5 dakikanı almaz, avea online işlemlerden hallet kelebeem.

0|1
    1|0
  • defol git hayatımdan :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar yüzsüz müsün derim. Yüzsüz olup olmadığına bir daha arayıp aramadığında karar veririm

0|1
    1|0
  • seni sevmiyorum.aramazsan iyi edersin derim.

0|0
    0|0
  • Telefonu acmaya bile gerek duymam.

0|0
    1|0
  • bence sana ulasacagı bütün yolları kapat

telefon facebook ya da herneyse

ama kalp kırma

0|1
    0|0
    • emin ol daha çok kalp kırar dürüst olun sadece yüzyüze oturup konuşmak daha doğrudur son kez sevmediğin istemediğini belli edersen kafa karışıklığı olmaz yüzünüzden zaten okunur

Yükleniyor...