Eski Kız arkadaş sorunu...

Arkadaşlar ben bir erkeğim öncelikle bunu söyliyim. Bayanlar cevap verirse daha makbule geçecektir.

Şimdi benim bir ilişkim vardı biteli 28 29 gün oluyor tam 7 martta bitti. Bir yalan söylemiştim o yüzden bitti. Neyse bittikten 15 gün sonra ben dayanamadım mesaj yazdım buna unutamadığımı beni affetmesini istediğimi söyledim. Buda ağzına gelen bütün lafları söyledi benim bir ilişkim var artık sana karşı bişi beslemiyorum. 3-4 ay sonra beni istemeye gelicek gayet ciddi falan dedi. Sonra bende o sinirle sana inat evinin karşısından ev alıp o evde yaşamazsam falan dedim. Oda yapmazsan bilmem ne dedi bütün küfürleri etti. Seni savcılığa vericem falan dedi bende istediğin mecraya gidebilirsin benim korkum yok dedim. Bu olaydan 15 gün sonra yani bugün sabah saat 10`da evimi kartal polis karakolundan bir memur aradı ve dediki bir hanım var burada rahatsız ediyormuşsunuz daha önceden bir tanışıklığınız varmış birlikte olmuşsunuz. Bu kız evlenicekmiş rahatsız edilmek istemiyor arayı bulalım tatlılıkla bitirelim olayı yoksa suç duyurusunu kabul etmek zorundayım dedi. Bende cepten arayın dedim müsait değilim dedim. Cepten aradı memur. İşte ben ona hiç bir terbiyesizlik yapmadım namusuna halel getirmedim. Kötü söz söylemedim taciz etmedim. Suç duyurusunu alın verin dedim benim bir korkum yok kaybedicek birşeyimde yok dedim. Bu tür işlerlede uğraşıcak ne halim var ne zamanım dedim. kapattım.

-

Şimdi ben onu ilk 15 günde aradığımın ertesi günü polise gidip şikayet etmedide ya da 2 gün , 3 gün , 5 gün sonra gitmedide 2 hafta sonra gitti. Ayrıca facebookta engelliyim onda başka profilden girip profil resmine bakmıştım 3-4 gün önce profil resmi siyahtı. Dün gecede kel bir erkek resmi koydu profil resmine bugünde beni polise şikayet etti Madem evlenicek sevgilisi var. Neden ona arattırmadıda beni polise şikayet etti. Biz birlikteyken sürekli profiline ekleme talebi geldiğinde bana söylüyordu.

Bayanlar cevap bekliyorum bu kız ne yapmaya çalışıyor ya da birşey yapmıyorsa niye huzursuz etti aradan 2 hafta geçtikten sonra.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin ecinin tam karşısında ev alıcam demen onun hayatına yönelik bir tehdit! Ayrıca herkes her işi kafasına göre hallederse adalet bakanlığınca çalışan tüm personeli, ve polisi işten çıkarmak laım buna gerek kalmaz çünkü! Ayrıca iyi niyetli olsaydın ne faceine girerdin bir daha ve polis aradığında arayı bulun bir daha hiç bir şekilde rahatsız etmem, oda sakın beni aramasın der şikayeti istemezdin bence.Söylediğin yalan ne ise bilemiyorum yazmamışsın ama bir ilişkiyi bitirebilecek kadar büyükmüş demekki!

0|0
    0|0
    • söylediğim yalan bir hayatı değiştirecek kadar büyük bir yalan değil. Gerçi yalanın büyüğü küçüğü olmaz söylediğim yalanıda kabul ettim. Ama onu aldatmadım şerefiyle namusuyla oynamadım. Kaldıki bir anda söylenmiş sinirle olan bişiydi. Ve daha sonra rahatsız etmiyeceğimi sen işine bak ben işime dedim. Bir dahada aramadım. Ve sözümü tuttum aramadım. Ettiği onca küfürleri yedim yuttum. Ki ağıza alınmıcak kelimelerdi.

• ya ben sanırım anlatamadım kendimi. Zaten 15 gündür aramıyorum bitirdim yani kafamda. Aradada ortak arkadaş var zaten. Onada söz verdim aramayacağım diye. Yani birlikte olmamız gibi bir şans yok. 15 gündür aramamışım sormamışım. 15 gün sonra evimi polis arıyor. Neden onu o gün aradığımda mesaj çektiğimde ertesi gün gidip polise şikayet etmiyorda aradan 2 hafta geçtikten sonra bunu yapıyor.

• Demekki ya korktu yeni ilişkisine karışacağından, ya da intikam almak istemiş olabilir, ya da çevresindekilerin fikriyle hareket etmiştir.

Kızlar Ne Diyor 2

• ya sevgilisine bahsetmek istemyr belkide sevgili olayı yalan. gerçekten sklmşki bu kız bunu yapyr. ayrıca polis aramaz direk gelir.

0|0
    0|0
    • iyide ben eskişehirdeyim o istanbulda. Eğer devam edersem suç duyurusunu kabul edicekmiş memur savcılığa intikal ettirecekmiş. Kaldıki bir kere mesaj yazdım ondan sonrada ağzına geleni söyleyince bende bir daha rahatsız etmedim. Polis konusunda çok vadireler atlattım. Polis atlattım. Cep telefonundan aradığı zamanlarda oluyor. Ben sevgilisiyken her ekleme talebi geldiğinde ya da onu biri rahatsız ettiğinde direk gelip bana söylüyordu. Benim tanıdığım insan oydu yani.

• polis telefon etmez.. belliki birine arattırmış seni.

0|0
    0|0
    • Polis telsiz sesleri vardı ya içeride gürültülüydü. Arkadanda pabuç gibi dili konuşup duruyordu. Polis olmasa niye polis diyim.

• cevap vermek için cevap verme gerçekten. İnsan gibi derdimizi anlattık burada. Biraz saygı !

• hey allahım bende düşüncemi söyledim işine gelmedimi ne dicektik aaa seni çok seviyo onun iiçinmi yaptı deseydik. boş insan ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...