Kardeşimin boyu ne kadar uzar?

Arkadaşlar ben 19 yaşındayım boyum 1.60 annem 1.55 babamı bilmiyorum ama 1.70 falan aile olarak kısayız ve benim 14 yaşında kardeşim (kız) boyu 1.53 ergenliğe geçen yıl girdi. boyunu çok takıyo bende üzülüyorum sürekli ergenliğe girdim artık uzamam falan, teselli etmek istiyorum bende ne kadar uzar sizce neler yapılması lazım lütfen yardım edin...

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• En az 10 cm daha uzayabilir. Basketbol, voleybol, yüzme sporları yararlıdır. Tabi protein ve mineral ağırlıklı beslenme de çok önemli bir faktör.

1|0
    0|0
    • Aslında ben hiçbişeyle uğraşmadım ve uzamadım, ailede kısa, ama uğraşsa olur mu

• Günlük normal beslenmesi dışında; her gün tüketeceği 2 yumurta,1 lt süt,1 kase yoğurt, 1 Supradyn vitamin hapı işini görür! Basketbol oynasın, bol bol sıçrasın, hatta demirde asılı kalıp sallansın. Ben öyle yaptım :) Bilinçliydim..

• Çok teşekkürler :D

En İyi Kız Görüşü

• İlkin doktora

1|0
    0|0
    • Sana samimiyetle tavsiyem gerçekten peşini bırakmayın iki üç cm bile uzasa emin ol fark ediyor ondan ne kadar uzasa kardır ondan ne yapılması gerekiyorsa takı 18ine kadar düzenli hiç peşini bırakmadan yapsın

• Teşekkürler neler yapabilir mesela :D

• Herkesin dediğini , herkesin bildiği şeyleri dicem ondan sende biliyosun aslında

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni geçerse diye mi korkuyon bence sende takıyon gibi :D Kardeş bile olsa kız kıza olunca çekemiyonuz demi? :D

1|0
    0|0
  • ergenlik bitene kadar uzar en fazla 160 falan olabilir yani

1|0
    0|0
  • sen ne kadar olmasını istiyorsun 185 iyi mi

1|0
    0|0
  • benim annem 1.62 babam 1.60 ben ise 1.88 im yani sıkıntı yok anne baba ile fazla ilgisi yok

1|0
    0|0
  • Hormon takviyeleri var doktor kontrolünde kullanabilir.

1|0
    0|0
  • Süt çok içsin. Enfazla 1.80 olur canım

1|0
    0|0
  • Fortimel enerji ilaçları var ilaç dediğim süt oluyor sağlık raporu ile verilir SGK yoksa pahalı ama sigorta ile alınıyorsa eğer işine yarar kesinlikle içmesini tavsiye ederim bir yıl surekli olarak icsin

0|0
    0|0
    • Zararları falan var mı

• Gerçekten işe yarar mı ki :D

• Özele gelsene :)

• ergenlikten sonra uzar zaten la o ne öyle :) 155 den yukarı 170 den az olacak ama kaç olur bilemeyiz tabiki de

0|0
    0|0
  • senin kadar oluır işte ya da gh alsın hormon

0|0
    0|0
  • Bol bol ziplasin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1.60 falan olur heralde

1|0
    0|0
  • basketbol oynasın uzar :D

1|0
    0|0
    • voleybol oynadı ama pek fayda yok basketbol mu dersin :D

• evet benim kardeşim basketbol oynadı 1.98 boyu daha 18 yaşında :D

• vay :D

• 19 a kadar falan uzuyor diye biliyorum ben yaa. Takmasin kafaya. Basketbolla ugrasirsada faydasi olur bence

1|0
    0|0
  • Ne alakasi var asıl ergenlikte boy uzar

0|0
    0|0
    • Ama ergenliğe girdi zaten

• Ya zaten girdikten sonra boy atilir nerden cikarmis
      Sacmalamasin

• Aslında gireceği döneme kadar olarak biliyorum ben

Yükleniyor...