Artık hoşlandığınız kıza bakmıyorsanız bu ne demektir?

Ben hayatımda bir kere birisinden hoşlandım ve ona bakmadan edemiyorum. Gerçi onun yanındayken ona bakamıyorum çaktırmadan bakmaya çalışıyorum falan.. Ama o önceden göz ucuyla bakardı saklasa bile baktığını açık açık anlardım. Bugün bilerek önümden geçmek zorunda kalsın diye kapıda dikiliyordum ve o geldi. Yüzüne baktım tam karşıya bakıyor. Of ya niye bakmıyor? Hoşlanmıyor mu?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Lise dönemlerim geldi aklıma..

Uzak mesafeden seninle daha rahat bakıştığı için,yakın mesafenden geçerken bakmamış ve senin onu izleyeceğinden emin bir şekilde sana görsel bir show yapmış..

Bir daha ki sefere umurunda ve onun farkında değilmiş gibi davran..

Sonra onun arada yine dikkatini çek.. Senden hoşlanıyorsa bir süre sonra sana karşı adım atacaktır..

2|0
    0|0
    • deneyeceğimm.. Of öldürecek bu çocuk beni:D

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu işler bakmakla olmuyor artık senin bakmaktan öte biraz daha atakta bulunman gerekiyor.

1|0
    0|0
    • doğru.. Bakmıyor falan hiç ama facebooktan ekledi.. Anlamıyorum bu çocuğu ben

• her gün onu düşünmek onu mesela 2 gün göremeyeceğim için üzülmek. Her an aklımda onun olması. Başka kızlarla yakın görünce keyfimin hiç kalmaması.. Ona deli gibi bakmak isteyip kendimi bakmamak için zorlamak.. Başka hiçbir erkeğe olmuyor bu

• Bilemezsin belki o da aynı senin gibi hissediyor olabilir. anlamak için ona açılmalısın veya onun açılması için yakın durmalısın. Her ikisinde iletişimini geliştirmen şart. Yani uzaktan uzağa zor güzelim :(

• boş boş bakmasından iyidir... kendi içerisinde baksammı bakmasammı diye düşünüyodur senin şuan olduğun durumda olmanı istediği için yapmıştır..

1|0
    0|0
  • hoşlandığım kıza bakmıyosam hmmm zor soru düşünmem lazım:D

düşündüm hoşlanmıyorum artık nan o zaman :D buldum valla buldum yeminnen hahahah:D

bida bu kadar zor soru sorma ya düşün düşün bulamıcam diye korktum nımıssızım:D

1|0
    0|0
  • illa zor olanı seçeriz zaten

1|0
    0|0
  • Dötü Daha FazLa Kalkmasın Diye Bakmıyorumdur.

1|0
    0|0
  • Bu işler bakmakla olmaz.Çekingen olmak sana yarar getirmez böyle düşünüp durursun.Kırcan duvarlarını arkdaşça konuşcan konuşurken hafif bir tebessüm etsen erkek mesajı alır zaten.Ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir

0|0
    0|0
  • O kızın popisi bitmiş aga

0|0
    0|0
    • popisi biten kızı facebookta niye ekliyor o zaman

• en yakın erkek arkadaşlarını ve ona yılışan kızları bile eklemiyor. Ayrıca sosyalleşecek beni mi bulmuş? Okulda köşe bucak kaçıyor anlmaıyorum

• Tercih meselesi tamamen. Utangaçsa neden olmasın.

• bakısmayla bişi olmaz birini bulmus olabılır ve bulduysa niye baksın ki artık

0|0
    0|0
    • olabilir bende bu seçeneğin olmasından korkuyorum:) Fakat başka birisini bulduysa ve okulda bana göz ucuyla bile bakmıyorken facebooktan niye ekliyor?

• sevdiğimi..

• ben o anlamda demedım ona duygularını dile getırsende getırmesende bişi kaybetmessın dile getırmen sevgılın olmanı saglar getırmemen platonık hastalıga adım atmanı saglar.senden kopup gıtmez dıle getırdın dıye faceden sılmez sadece bilmiş olur bence hosunada gıder

• Baka baka çocuğun kıçını tavana vurdurmuşsun ondan bakmıyor.

0|0
    0|0
    • yok bende bakmıyorum normalde hiç.

• Sorunda ona bakmadan edemiyorum yazıyosun sonra bende bakmadım hiç diyosun bu nasıl çelişki ?

• Ona bakışlarım saniyelik sürüyor ve asla o bakarken bakmıyorum.

• demek ki artık hoşlanmıyor

0|0
    0|0
    • evet bende aynen böyle düşünüyordum.. Yani hareketlerine bakınca sevmiyor gibi geliyordu. Ama facebooktn ekledi? Benden kat kat samimi olduğu kızlar,erkekler bile ekli değil onda.Benden köşe bucak kaçıyor okulda... Canımı acıtıyor bu hareketleri çelişkide bırakıyor beni ya

• o zaman kafası karışık seni unutmaya çalışıyor yavaş yavaş

illa bişey olsun istiyosan faceden selam yaz bakalım ne çıkcak altından

• hoşlandıgını nerden cıkardın kı gıdıp konusmadan hıcbırseyden emın olamazsın

0|0
    0|0
    • hoşlandığını biliyorum. Davranışlarından anlıyordum zaten ama arkadaşıda söyledi..

• Ben de her gün gözünün içine baktığım kıza artık bakmıyorum. Çok yüz verdim, görmezden gelmeye başladı, eskiden göz göze geldiğimiz kız takmıyormuş gibi davranıyor. Ben de beni istemeyeni rahatsız etmeye gerek yok, artık istiyorsa da kendisi gelsin konuşsun mantığıyla yüzüne bile bakmıyorum. Sen de bu kız gibi hareketler yaptıysan, çocuk benimle aynı olayı uyguluyor olabilir.

1|0
    0|0
    • biz hiç konuşmadık muhabbetimiz bile olmadı ancak bakışmalar tebessümler oluyordu. Hoşlandığını başkaları söyledi ve ben kaçmaka, hiç bakmamaya başladım. Oda benden kaçtı. Bir süre böyle devam etti.. Artık hiç tın yani bakmıyor :/

• Bizim de hiç muhabbetimiz yok, ama bizde de bakışmalar, hafif gülümsemeler ve onun bakışlarını kaçırması olayı olurdu (ben h�l� bakmaya devam ederdim :) ), son 1-2 gündür hiç takmamaya başladı beni, sanki ben etrafında değilmişim gibi davranıyor, artık ben de onu takmıyorum. Yani diyorum ki bilip bilmeden bu kızın yaptığı gibi görmezden gelme tarzı bir şey yaptıysan sebebi budur.

• ben hoşlandığıma özellikle bakamıyorum bazen utandığım için:)

1|0
    0|0
    • ya ne olacak bu böyle:)

• konuşmuyoruz ki... Hiç konuşmadık daha

• oo adam utanır normal :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...