Ofsayt nedir?

Ofsayt nedir. Anlatabilcek olan var mı 😂benim anlayabileceğim bir şekilde anlatın 😊

0|0
18|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Fenerbahçe-Galatasaray maçını düşün. Fenerin Forvetlerinden Fernandao yani en uçtaki adam, Galatasaray savunmasının arkasına kaçtığında, top Fenerbahçeli futbolcunun ayağından çıkmışsa ofsayt olur. Yani mesela orta sahadan Diego, Fernandao'ya pas atacakken, top ayağından çıkmadan önce Fernandao Galatasaraylı defans oyuncularının hizasında olmalı, eğer onlardan öndeyse yani Musleraya daha yakınsa ofsayt.

1|0
    0|0
  • Şimdi beni iyi dinle tatlı kız :

Diyelim markete alışverişe gittin. İşini bitirip kasa kuyruğuna girdim. Önünde son bir kişi kaldı. O isini bitirdikten sonra sıra sana gelecek. Ama bir de ne görelim... En arka sıradaki arkadaşı sıra beklememek adına, elindeki papia markalı tuvalet kağıdını en önde ki arkadaşına fırlatıyor. Ve dolaylı olarak senin önüne kaynak yapmış oluyorlar. İşte ofsayt bu

1|0
    0|0
  • Belki de ofsayt da kadinlari anlamiyor☺☺☺

1|1
    0|0
  • beleşçi golcü hastalığı..
    senin kalene senin oyuncularından daha yakın bir rakip varsa ve top ona geliyorsa, ofsayttır.

1|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/9oWAg5

arkadaki kırmızılı arkadaş topu sol tarafa vermiş orası ofsayt değil
    ama o arkadaş topu sağ tarafa atsaydı ofsayt olurdu

umarım bu resim anlatır :D

1|0
    0|0
  • burak yılmaz izle anlarsın

1|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/ljPNnp.png

soldaki ofsayt a düşen mavi nokta

sagdaki mavi nokta da ofsayt a düşmeden pas alırken

1|0
    0|0
  • Futbol sahasını ortadan ikiye ayıran çizginin (orta saha çizgisi) bir tarafı senin diğer tarafı benim sen arkadaşına pas attığın sırada senin arkadaşın sahanın bana ait olan kısmında en sonda ise ve orda benim hiçbir arkadaşım yoksa kaleci hariç bu durumda ofsayt olur bu durum senin arkadaşının kolları , bacakları ve kafası içinde geçerlidir

1|0
    0|0
  • futbolla ilgin ne derece bilmiyorum ama bu ofsayt konusun biliyorum sanan ve aslında bir cacıktan anlamayan binlerce erkeğin var olduğunu bilince çok da kolay bişi gelmedi gözüme anlatması :)

1|0
    0|0
  • Şimdiye kadar senin anladigin ne. oradan başlayalım

1|0
    0|0
  • şimdi sen rakip defans oyuncususun bende forvet benim oyuncum bana pas attığı andan itibaren senin arkana geçersem off yoruldum lan boşver bilmesen daha iyi 😂😂😂

1|0
    0|0
  • ___________________#######_____________________
    . pembe1

. mavi1

. pembe2

. mavi2
    Mavi 2 den mavi 1 e atilacak bütün paslar ofsattir.

1|0
    0|0
  • Belki de ofsayt bile kadınları anlamıyordur.

Sözü aklıma geldi :))))

1|0
    0|0
  • Yok anlatamam, biliyorum ama anlatamam sjsj

1|0
    0|0
  • şimdi biri senden hoşlanır yanına gelir ama tam sana açılacak birşeyleri ters yapar işte ofsayta düşmek :D

1|0
    0|0
  • şimdi defans oyuncularını ip gibi düşün tamam mı sende en ilerideki adamsın forvet senin takım arkadaşın sana pas atarken top ayağından çıktığı anda sen rakip takımın son oyuncusundan ileride olursan ofsayt ama son adamın gerisindeysen ofsayt değil

2|0
    0|0
  • topun dışarı çıkmasına denir

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey hayal ürünü. boşveeer

1|0
    0|0
  • Şimdi bak sana şöyle anlatym iki sevgili war kızın görewi göstermek erkegim görewi ellemek :D kız göstermeden erkek ellerse ofsayt :D kız gösternce ellerse gol :D :D :D

1|0
    0|0
  • Ofsayt demek şu demek,
    Mesela sen biriyle konuşurken olmayacak birşey söylersin ofsayt olur. Mesela bir yerde olmayacak bir eylem yaparsın ofsayt olur. Bir de frikik var. Onu hiç anlatmayalım. Magazin programlarından baya bir öğrenmiş olman lazım.

1|0
    0|0
  • Burak yilmaz ornek videolarina bakmani oneririm.

3|0
    0|0
  • Bir alışveriş merkezine güvenlikten önce girersen ofsayt olur :)

1|0
    0|0
  • Hakemler bile bilmiyor biz nerden bilelim :) ( not: Beşiktaşlıyım )

1|0
    0|0
  • Belki de anlamamalisin

1|0
    0|0
  • kaleden kaçan top

1|0
    0|0
  • anlatırken kahve istermisin

2|0
    0|0
  • Bosver hakemler bile bile bilmiyor sen bilmesende olur

1|0
    0|0
  • hangi ofsayit

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 18

• ayak topunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.

1|0
    0|0
  • hayatım boyunca hiç anlayamadığım bir şey. aslında basit anlatıyolar ama kafa basmıyor :D hshdash

1|1
    0|0
    • Şimdi beni iyi dinle tatlı kız :

Diyelim markete alışverişe gittin. İşini bitirip kasa kuyruğuna girdim. Önünde son bir kişi kaldı. O isini bitirdikten sonra sıra sana gelecek. Ama bir de ne görelim... En arka sıradaki arkadaşı sıra beklememek adına, elindeki papia markalı tuvalet kağıdını en önde ki arkadaşına fırlatıyor. Ve dolaylı olarak senin önüne kaynak yapmış oluyorlar. İşte ofsayt bu

Ben anladım sanırım 😂😂 böyleymiş 😂

• Ahahshshdhhd 😂 😂

• gecen kuzenim anlatti... unuttum.. oyle unutmalik bise iste bosver :D

1|0
    0|0
  • Hatırladığım kadarıyla top kalecideyse ve kaleciyle kendi takımından oyuncusu arasında başka takımdan bir oyuncunun olmaması falan mıydı şu an atıyor da olabilirim :) BEYİN BEDAVA 🔫

1|0
    0|0
  • ayaktopunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.

2|0
    0|0
  • Karşı takımın kalesine atak yaparken pas atarken topun ayaktan çıktığı anda bizim oyuncumuz karşı takımın oyuncularına göre öndeyse bu ofsayttır

1|2
    0|0
  • Benimde aklım basmıyo bassa da tekrar unutuyorum

1|0
    0|0
  • Erkeklerin bilmeyi marifet sandığı şeye ofsayt denir

1|0
    0|0
  • Ya ben onu müthiş anlamıştım unuttum 😃

1|0
    0|0
  • Ay hiç bilmem bilmesemde olur 😂😂

1|0
    0|0
  • Gereksiz bilgilerin beynimde yer kaplamasına izin vermediğim için ofsayt nedir bilmem :)

1|0
    0|0
  • Eğer bir takım gol atar da hakem golü saymak istemezse ofsayt oluyor bildiğim bu :D

1|1
    0|0
  • Gereksiz bilgi bosver ofsayt diye bisey yok.

1|0
    0|0
  • futbol terimi

2|0
    0|0
  • Nasil anlatilir ki..
    Topuzun ceza sahasına gelipte kaleye girnemesi gibi birsey :)

1|1
    0|0
    • çok mu tatlı bir tabir olmuş bu acaba? :)
      yıllardır ofsayt ile uğraşırım böyle tanıtım görmedim :) :)

• Allahim allahim bu kadar takilma ben bir diger yorumlara bir bakayim...

• Teyze sana çok gol atmışlar ofsaytlik bir mevzu kalmamış genclere abazalari salça etme :/

• Hiç bilmiyorum futbolla ilgili terimleri 😄

1|0
    0|0
  • Oyuncu rakip takımın kale çizgisine toptan ve rakip takımın oyuncusundan daha yakın olursa ofsayta düşer.

1|0
    0|0
Yükleniyor...