Saçlarını Kestir!!

Sınıf arkadaşlarım sürekli saçlarımı kestirmem konusunda baskı yapıyor.Yakın çevrem, ailem karışmıyorken hatta beğeniyorken arkadaşlarımın sürekli saçlarını kestir demeleri sinir bozucu olmaya başladı.

Daha geçen gün arkadaşım lisede çekilmiş bir fotoğrafımı bulup herkese gösterdi.Fotoğrafım hem kötü çıkmış, hem de çirkindim o dönemler, ergenlik sivilceleri falan falan.Dalga geçtiler ama takmadım güldüm.Ama içten içe sinirim bozulmuştu gerçekten.

Neden böyle davrandıklarını çözemedim bana karşı.Neden böyle davranıyor olabilirler sizce?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanıyorlar abisi. Onlar kelleni kesmeden, sen saçını kestir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sınıf arkadaşım sürekli saçlarımı boyatmam konusunda baskı yapıyor.Yakın çevrem, ailem karışmıyorken hatta beğeniyorken arkadaşımın sürekli saçlarını boyatmam demesi sinir bozucu olmaya başladı işte buda been

0|0
    0|1
  • kıskanıyor olabilirler bence :D

0|0
    0|0
  • Evet kıskanıyorlardır bana da diyolardı :D

0|0
    0|0
  • kıskanıyolardır

0|0
    0|0
  • Takma öyle kişileri etrafta onlardan çok sende onlarla alay et.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kıskanıyolar...Banada herkez dıyor saçını kes diye ama kıme sorsam begenıyor

0|0
    0|0
    • Kafede otururken bana şöyle dedi: "Bu i*ne böyle dikkat çekiyo aslında" :D

• Aynen rafık :D kesme ama at hırsızı gıbı uzatma benım stil sana yakısıyosa benım stilden kullan

• Bana öyle saç olmuyor saçım Ferman Akgül'ün saçı gibi.Keçi sakalım da var ister istemez o herife benzedim :D

Yükleniyor...