100 lira borç verebilicek olan var mıacaba bana pazartesi günü öderim borcumu hemen

bunu yazarkende çok utanıyorum ama çok şıkısık durumdayım ailemden ayrı yaşıyorum dedeme kardeşime bana bakmıyorlar kardeşim dedem ben birlikte kalıyoruz akrabalardanda destek alamıyorum bugün 3-4 kişiyede sordum çevreden ama bir 100 lira veren bile olmadı pazartezi dedeme para gelicek ama Şu an 10 lira kaldım cebimde bugünü ve hafta sonunu geçiremicez 100 lira verebilicek olan olursa eğer bana pazartesi günü dedem para alıcak hemen öderim öğleden önce öğleden sonraya bile kalmaz şimdiden herkese teşekkürler kusuruma bakmayın :(((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• arkadaşım hesap bılgılerını at ozelden yollayayım gerı yollamana da gerrek yok 100 tl sorun yok

• +++insanlık senin yüzünden ölemedi gitti.

• Öncekileri Göster
    • yahu çalışıyorum edıyorum 100 tl ıcın ne dıye samımı olmayayım onu anlamadım. Allah saglık versınde kazanırız sorun yok

• hakikaten helal olsun karşındakinin doğru söyleyip söylemediğini bile düşünmeden yapıyorsun bunu hemde,tebrik edyiroum cidden

Kızlar Ne Diyor 2

• çok üzüldüm durumuna..akraban filan yokmu burdan istedin.

• vlla burdan isticek duruma geldim kusura bakmayın lütfen

• estağfurullah.ben sadece üzüldüm.

• banada 10 lira atsın biri ped alcam

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...