Balık tutmanın keyfi bir başka sizce de değilmi?

Balık tutmanın keyfi  bir başka sizce de değilmi ?

Güncellemeler:
@Coffein , bak neler kaçırdın :)

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ahhah bende yakaladigim baliklari koyucam bundan sonra :p ya baksana herkes erkek orda ne isim var benim :p Hem bu kadar kisi 5 Turnaya tav olmussunuz daha fazla ciro beklerdim :D

0|0
    0|0
    • iyi de herkes tutmuyor ki iki kişi tuttuk bunları diğerleri yiyici :d çırak onlar öğretiyoruz. Zaten bu iş bayana göre değil gece hava çok soğuktu ellerin donuyor balık ile uğraşmak herkesin sevebileceği bir şey değil. senide görelim küçük hanım bekliyoruz resimlerini

• tesk ederim

• rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Tebrikler hocam, güzel mallar çıkartmışsınız.
    Turnanın tadı ayrıdır...

0|1
    0|0
    • çok yordu keratalar ama şu poz her şeye değdi

• Eig için teşekkürler.

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• merak ettim boğazında kalmadı mı

0|1
    0|0
  • babamda çok severdi...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi olabilir

0|1
    0|0
  • hec deem aga. Vallahi cok özlüyorum balik tutmayi. burda bu soyu bozuklar izin vermiolar. cezasi cok büyük. Gidemiyoz oyüzden :(

0|1
    0|0
    • üzüldüm kardeşim avrupanın neyi doğru ki bu doğru olsun canınız sağolsun kısmetse buraya geldiğinde gideriz başkan canını sıkma

• bu iş şans işi boş döndüğümüz de oldu biz sadece ekipmanla şansımızı arttırıyoruz
      30 numara yumuşak esnek ve koyu renkli misina kullan makine 40lık en az 4 rulmanlı önden kalamalı kamış da 3m 20/60 atarlı spin olsa senin için daha iyi olur 8 gr lık şamandırlar var onlardan al iğnen de 3 numara tırnaklı sırt siyah iğne kullanırsan bunlar senin şansını arttırır rast gele

• eyvallah sagolasin. Profesyonel adamin hali baska :D
      Bizde cok bos döndük. yaktigimiz benzinde cabasi :D
      Sagoalsin. eyvallah.

• Dünyada en mutlu olduğum eylem

0|1
    0|0
  • Helal

0|1
    0|0
  • Bana balık tutmayı öğretme bana balık ver😂

0|1
    0|0