Eşinlz evlendikten sonra yatalak bir hasta olsa ayrılırmısınız yoksa ona bakarmısın?

eşinlz evlendikten sonra yatalak bir hasta olsa ayrılırmısınız yoksa ona bakarmısın?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes şuan bakarım der ama o iş hiç belli olmaz bırakıp giden de var bakan da var..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hastalığıkta + Sağlıkta Yanında olmaya söz veriyor insan

1|1
    0|0
  • başımıza neler geleceğini bilemeyiz ki hayat bu tabiki bakarım canım olacak o benim canımı bırasıp o helde nasıl gidebilirim bu vicdansızlık olur tabiki bakarım anca beraber kanca beraber hatta onun adı ona bakmak değil yardımcı olmak birlik olmaktır

1|0
    0|0
  • sonuna kadar bakarım alahın izniyle inş canımın içi o benim rabbim böle bir imtihan vermesin ama verirsede başım gözüm üstüne

1|1
    0|0
  • Tabiki bakarım iyi günde kötü günde demişim sonuçta..Allah korusun düşmanımın başına vermesin tabi ama benimde başıma gelebilirdi,kesinlikle bakarım,destek olurum,her zamanda sevmeye devam ederim..Vicdan önemlidir,Allah herkesi vicdansız insanlardan korusun..

0|0
    0|0
  • evli biri olaraktan soyluyorum kesinlikle bakardim...

baska bir erkek bulmak kolay ...

ama o yatalak esine bakarsan kazanirsin insanligi, saygiyi bence..

1|1
    0|0
  • Bakarım tabiki... Bakmazsam ALLAH ondan beter eder valla .. sağlıklıyken iyi de hasta olunca mı kötü olcak sevdiğime her şekilde bakarım rabbim yeter ki o gücü versin

1|1
    0|0
  • Iyi ve kötü günde deniliyor... Bugün Esimin basina gelen yarinda benim başıma gele bilir. Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Nolursa olsun severek evlendiysem ona bir ömür saçımı süpürge yaparım..Sonuçda severek evlenmişim Allah sabırını elbette verir...

0|0
    0|0
  • kim ayrılırım der ki buna?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir hayvan bile eşi hasta olunca onu bırakmıyor tutki biz insan olarak bunu yapcağız asla şu zaman kadar kimseyi sırtımı dönmedim yarı yolda bırakmadım asla da yapmam böyle bir şey allah korusun sevdiklerimizi ne diyim

0|0
    0|0
  • inş o günleri görmem :) olursada bakarız :) yoksa ahirette yüzüne nasıl bakarım :)

0|0
    0|0
  • İmza atarken nikah memuru boşamı soruyor

hastalıkta sağlıkta diye

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru çok..

0|0
    0|0
  • iyi günde kötü günde

0|0
    0|0