Ramazanda spor nasıl yapılır?

Spor yapıyorum ramazan geliyor hem oruç hem spor nasıl yapacağız bir fikri olan var mı spor salonuna gidiyorum geç saatlerde gidemem

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapılır sis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ramazan ayı boyunca üyeliğini dondura bilirsin ya da iftardan sonra gidebilirsin. Uzun süre aç kalan bir bünye ile bence spor yapmamalısın. Süre uzun çünkü buda susuzluğa sebep olucaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İftarını çok fazla yemeyerek açacaksın ki zaten spor yapmasan bile olması gereken budur. Ondan 1.5-2 saat sonra da spora gidebilirsin. Bünyen tabiki yorulur ama alışırsın.

0|0
    0|0
  • Akşam koşusuna çıkacaksın

0|0
    0|0
  • Ben bugun niyetliyken spor yaptim. Diger ramazn aylarinda nadirde olsa yaptigim oldu aksam isim oldugunda

0|0
    0|0
  • Valla ben normal yapıyordum

0|0
    0|0
  • iftardan sonra

0|0
    0|0
  • Bünyen iflas etmesin

0|0
    0|0
  • İftardan sonra gide bilirsin spor salonunun saatlerinde degisiklik olurmu bilmiyorum benim gittigimde oluyor iftardan 1 saat sonra gitsen güzel olur aslında diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • kizsin zaten ne kadar ağır çalışabilirsin ki :) yemegini iyi ye biraz daha hafif yap sporunu

0|0
    0|0
  • Oruç tut

0|0
    0|0
  • Iftardan sonra yaparsin

0|0
    0|0
  • Zor biraz

0|0
    0|0
  • cok guzel olur ıftara 1 saat kala gıt ya da ıftardan hemen sonra

0|0
    0|0
  • hafifi yürüyüş ve hafif ağırlıklarla egzersizler yapılır vücut fazla zorlanmadan

0|0
    0|0
  • teraviyi kaçırma zaten spor yapsanda ancak okadar yorulursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayy bende tam bu soruyu soracaktim iste. Insanda hal kalmiyor nasil spor yapmali hangi hareketler falan.. Tuttugunda Allah yardim etsin orucunu kabul etsin. :)

0|0
    0|0
  • Yoga felan yap ne bileyim seni daha az acıktırcak şeyler ye bol bol su iç

0|0
    0|0
  • Iftardan sonra gitmen lazım yoksa fenalasırsın ölürsün 😕

0|0
    0|0
  • Sabah erken saatlerde gidip sonra evde dinlenebilirsin

0|0
    0|0
  • yapılmazzz