Uzaylıların dünya ile iletişime geçmemesinin nedeni nedir?

Teee mısıra kadar uzanan bu yolculukta adamlar üşenmemişler, daşa toprağa çizdikleri mızraklı karılı kızlı resimlerin yanlarına bir de bu ufo'ları çizmişler link Bu ufo olayı demek ki o zaman dan beri gelen süreç. Bundan 10 sene önce abimin sanayi de sabahın 7 sinde görmüş olmasıyla " birader bunlar gerçek vay amnskiim yalnız nasıl bir motor varsa anında kayboldu ve arkasında kara bir duman bıraktı" Bu sözler üzerine her gece evin çatısında uyuyup " acaba bende görecek miyim bunları" diye iç geçiryordum. Hayır yani görsem ne olacak şunların tipe bahale tipe link gördüğüm gün dilim dişim durar, paçadan aşağı akanları da sen tahmin et.

Neyse velhasıl kelam İnsanlığın çok geri de olmasından mütevellit, kendilerine layık görmedikleri için olacak ki arada bir görünüp " biz buradayız akıllı olur hamnza goruz " deyup gidiveriyorlar. Bir de ülkemiz de bu tipte insanlar link olduğu için çekiniyorda olabilir.

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• hahaaa :) anlatışa bir gell:D hımını uzaylı :D

0|2
    0|0
  • Uzaylılara göre biz de uzaylıyız, neden onnarnan iletişim kurmuyoruz anasını satım?

0|2
    0|0
  • insanlar garip geliyordur onlarda bizim onları garip bulmamız gibi:)

0|0
    0|0
  • Eğer iyi bir çocuk olursanız uzaylıları görebilirsiniz kaidesi yok tu diğ mi

0|1
    0|0
  • Çünkü uzaylı diye bir şey yok, uzaylı diye uyutuyorlar. Onlar zaten bizimle yaşayan ve hem burada hem de başka yerlerde olabilen varlıklar. Senle benle değil, üst düzey insanlarla iletişime geçiyorlar.

0|1
    0|0
    • nasıl yani konuyu açmak istersen özelden emsaj atabilirsin sanırım ne demek istediğini anladım ama emin değilim :)

• bizi cok ilkel görüyorlar.. dünyaya kadar gelebildiklerine göre bizden cok ilerideler.. 1000 yil kadar..

0|0
    0|0
    • arkadaşın uzaylı kankası veya sevgilisi falan var sanırım.

• sen uzaylılarla iletişime geçiyo musun ? Onlar niye gecsın kı

0|0
    0|1
  • ne uzaylısı be :)

0|0
    0|1
  • bugünü UZAYLILAR GÜNÜ ilan ediyorum KS UZAYLILAR GÜNÜ

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Oyş, onların tipini yerim ben. Bi' gün karşılaşsam kene gibi yapışırım beni de götürün diye. Beni bulduklarına pişman olurlar. Var oldukları kesin fakat, Dünya' yı ziyaret ettiklerine dair kuşkularım var. Sebebine gelince, ''neden iletişime geçmiyorlar?'' sorusu geliyor aklıma. Fakat belki de geçmişlerdir de bizim haberimiz yok. Yalnız şöyle bir gerçek var ki; Yüzlerce, binlerce ışık yılı mesafeyi kat edecek teknolojiye sahip bir uygarlığın hala elbiseyi keşfedememiş olması bir muamma. Uzaylıları çıplak görüyoruz. Pipilerinin olmaması da çok ayrı bi' muamma.

Karışık işler bunlar. Fakat yalnız olmadığımız kesin. Bu evrende binlerce hatta milyonlarca zeki uygarlık olduğunu düşünüyorum.

2|2
    0|1
  • uzaylılar gelse uzaylı kızla evlenecem..takı olarak uranyum takacam..

0|1
    0|0
  • peygamber hezekiel uzaylılara benzer yaratıklardan söz etmekte iletişim kuran insanlar bazen tv lere çıkıyor

0|1
    0|0
  • bi ben göremedim şu ufoyu

napıyo bunlar gelip..ne zkime geliyolar gidiyolar..?

1|1
    0|0
  • von daniken reyizin selamı var, milyonları vurdum bunlarla şimdi parayla oynuyorum diyor

1|1
    0|0
  • Hayır . !Cinsel hayatları bizden kötü olduğu için :)

0|1
    0|1
  • Arkadaşlar kurandada geçen bir konu vardir 7 evren diye arastirmanizi tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Var olmamaları olabilir.

0|1
    0|0
  • link

haha bu konuda haklılar işte :ÇD

0|0
    0|0
  • Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddaa eden insanların aslında olduğu yerden hiç hareket etmediği tespit edilmiştir bilimsel olarak bunlar paranormal aktivitelere (Türkçesi Cin ) ve beyindeki korku merkezinin aşırı sıvı salgılamasından doğan sonuçlardan olduğu bilinmektedir hayalleri kenara bırakalım

0|0
    0|0
  • biz telepati ile seks yapıyoruz <3

0|0
    0|0
  • kool olunca bir gün göreceğiz kardeşlerim ashjdga

0|0
    0|0
  • bu uzaylı konusu çok karışık hala varlıkları tartışılır..

0|1
    0|0
  • büyük bir ihtimalle ben pek aramız yoktur

0|0
    0|0
  • insanlar çok sinirli geri uygun zamanda gelirler :)

0|0
    0|0
  • bence ufo dediğimiz uçan daire olayı tamamen gerçek ama içinde uzaylı filan yok... internete,basına filan düşen fotoğraflar tamamen bir aldatmacadan ibaret.

bu uçan daireleri kullananlar senin benim gibi insanlar bence... ufo'lar da amerika ya da rusya ordusunun tüm dünyadan gizlediği ileri teknoloji uçar-araçları bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...