Türk kızlarının mantığını çözebilen var mı?

Konu yabancı kızlar olduğunda yabancı kızların kuru tahtagibi, ruhsuz, çirkin, ablak suratlı, 30 dan sonra çöktüklerini, içi boş ve bilimum aşağılayıcı sözleri söylemesini neye bağlıyorsunuz?

bide buna karşılık yabancı erkeklerin Türk kızlarını egzotik, güzel, seksi alımlı, şahane, becerikli, muhteşem, hepsinin türk kızı arzuladıklarını ve türk kızlarıyla evlenmek istediklerini söyulüyorlar (bunu pek anlamadım avrupalılar pek evlenmeyi düşünmezler neyse:D )

kızlarımız ne içiyor acaba? :D

Güncellemeler:
tespitimin ne kadar doğru olduğunu gizli hanımın yazdıklarından anlayabilirsiniz bunlardan çok malesef :D

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• haha bak buna guldum omrum yurtdisinda gecti turk kizlarini bilen taniyan birini gormedim en fazla turk dizilerinin dublaj edilip baska ulkelerde gosterimesinden sonra az biraz gorulduler yabanci kizlar derken hangi ulkeyi kastettigini bilmiyorum ama turk kizlarindan daha beterleride var cok daha iyileride mesela endenozyali kizlar kadar sadik irk gormedim yaw resmen erkekleri icin olurler japonlarda oyle bizim kizlar biraz ayran gonullu zirt pirt doner durur ama evlilik dersen yinede turk kizi derim ayrica yabanci erkeklerin turk kiz sevdasini guleyim baknz noel baba gulusu hohoho

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen öyle san diyorum sadece ;D

0|0
    0|0
    • neyi sanıyım :D

• konuyu +18 laştirme... ister inan ister inanma vereceğim cevabı verdim ... (uzatmayalım)

• aaa ne 18+ i ya egzotik nedemek bilmiyosun galiba :D hani kızlara bişey derler ya tam ona uyuyorsun (bencede uzatmayalım)!.

• Öfff yine mi aynı muhabbet ya bunu yapan bütün kız ve erkeklerin beyni 13 yaşında takılı mı kalıyor napıyor ya?sonuçta birbirimize kalıcaz uzatmayın artık şu konuyu

0|0
    0|1
  • sizde yabancı kadınların size hayran olduğunu sanıosunuz:D türk kızları yüzünüze bakımıo böyle bir efsane uydurup kendinizi avutuosunuz:D D

0|1
    0|0
    • yabancı gelin sayısından dolayı oyle derler :D

• tamam sen bu soruyu sormadan ne içtin söyle ondan içicem:)

• bişey içmedim sizin içtiğiniz neyse söyleyinde içelim dünyayı toz pembe görelim :D

• iki çitf laf etmekten aciz yabancı hatun meraklısı erkekleri de yabancı hatunlara bok atan kızları da alın burdan.

1|0
    0|0
  • Sanırım erkelerimizle aynı şeyi içiyorlar. Hani beğenmeyip yerden yere vurduğunuz Türk kızları ve yere göğe çıkaramadığınız yabancı kızları karşılaştırmak babında, kızlarımızla aynı şeyi içtiğiniz kesin.

1|0
    0|0
  • Kim dedi bunları

0|0
    0|0
    • hemcinslerin

• türk kızlarına hayranlar diyen kendileride ondan

• hemen üstündekine bak anlarsın görürsün kimlerin dediğini

• yanimdaki degerimi bilmedikten sonra neyleyim yabanci erkeklerin dusuncelerini

1|0
    0|0
  • evde kala kala evde kalmışlar bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • Yabancı kızlarla evlenin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • O zaman şımartmayın bizi ördiş.

0|0
    0|0
  • hacı kaçtane avrupalı tanıdın.

biz yaşıyozda biliyoz. avrupalılar bizi istiyor. siz avuç içinize bakarken onlar bizi çatır çatur

0|0
    0|6
    • çok tanıdım yaşadım biliyorum :D

• adamların kucağına atlarsan tabi çatır çutur:))

• yav he he

Erkekler Ne Diyor 10

• valla ne içiyorlarsa artık şişede durduğu gibi durmuyor..daha ben hiç bir rus kızı görmedim eziklikten kaynaklı bu tarzda konuşan..yok tahta gibi falan..rus kadınlarda mihrap sağlam olduğu için ne kıskançlık ne eziklik sıfır beden sıfır eziklik..

0|0
    0|0
  • Geçenlerde barda oturuyoruz yanımdaki sarışın kız bana viski ısmarlarmısın yakışıklı dedi. Senin o ağzın viski içermi dedim .Titredi yan masamızda dumur vardı ona uğradı geldi tekrar. Şaka yaptım gel tatlım dedim.Martini ısmarladım.Hayatımda yediğim en güzel zeytindi dedi.

O salağa yattı ben aptala vurdum kendimi. O gece ne kadar zeytinağacı varsa tek tek dalllarını kırdık.

0|0
    0|0
  • Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür.

Bütün mesele bundan ibaret...

0|0
    0|0
  • Komşunun tavuğu komşuya kaz misali.

Bizim kızlarımız iyi yine lan, koyim yabancı kızlara ..

0|0
    0|0
  • türk kızları kıskanıyorlar tabi çirkinler,kezbansı hareketleri,muhteşem egoları var imkanı olan kaçsın beyler bu kızlardan

0|0
    0|0
  • Yabancı kızlar 30dan sonra çöküyormu ?

lopezlerin jenıfır 40 yaşında

0|1
    0|0
  • içen var içmeyen var

0|0
    0|0
  • türk kızı denince akıllarına harem geliyor sanırım.ağzının kenarında salya:D

0|0
    0|0
  • Güzel tespit.

0|0
    0|0
    • tespitimi doğrulayan bir tane çıktı bak en yukarda :DD

• Yabancılar türk kızlarına egzotik mi diyormuş.. sdhfjsadad Öğle saati iyi geldi bu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...