Çarşı grubu gay bir taraftara sıcak bakar mı?

Erkeklik duygularini yitirmis bir erkegin besiktas taraftari olmasini carsi grubu nasil karsilar yani bir gay'in besiktas atkisi takmasina tepkileri iyi mi olur yoksa kotu mu? Agir abilikten delikanliliktan taviz vermeyen besiktaslilarin cevabini cok merak ediyorum ( sinirlenmek yok merak ettigim icin sordum 😃😃)

1|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu isin içinden gelen biri olarak söylüyorum , agir abilerimiz gruba boyle birini almaz. Her Beşiktaş taraftarı da çArşı grubuyla ayni düşünmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• herşeye karşı sloganı olan birinden mi bahsediyoruz :D

0|0
    0|0
  • Herkesin aynı karsilayacagini sanmıyorum onlar da bir topluluk yani belli olmaz

0|0
    0|0
  • Bakmaz.

0|0
    0|0
  • Zemzem mi içtin gece gece mübarek

1|0
    0|0
  • Gidip birisini onlara mı şikayet edeceksin, çarşı bu oyunu anlar

0|0
    0|0
  • Ćarşı grubunun kendisine hayrı yok :D

0|0
    0|0
  • Ben bjkli değilim yalnız takım tutmak bir aile olmaktır gol olduğunda tanımadığın kişiye sarılıp onunla paylaşırsın sevincini onun için kimse ailesinin böyle kötü olmasını istemez. Sen akrabarının lezbiyen olmasını ister misin?

0|0
    0|0
  • Çarşı grubu en duyarlı taraftar grubudur. Genel olarak sıcak bakarlar.

ama ben bakmam. :)

0|0
    0|0
  • Biz kimseyi hor görmeyiz

0|0
    0|0
  • İntihar etmek istiyorsa orası yeni mabedımız olmamalı :D mesaj yeterince net sanırım :D

0|0
    0|0
  • Kimsenin tercihi bizi ilgilendirmez. İstiyosa taksın tabii

0|0
    0|0
  • arkadaş xper kasmak için saçma sorular soruyor :D

0|0
    0|0
    • Keske neyden bahsettigini bilsem daha kaydolali iki hafta bile olmadi burayi da pek anlayamadim zaten hahaha cidden merak ettigim icin sordum 😃😃

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• her birey karşındakinin cinsel kimliğine saygı göstermeli ki saygı görmeli. kimse kimseyi yargılamadan yasasak ne güzel. o gay diye beşiktaşlı olamaz mı yani. cidden çok komik geliyor bana insanlarin bu tarz ayrıştırmalar yapmaları. hepiniz kendinizden sorumlusunuz bırakın mükemmel olmayı veyahut insanları eleştirmeyi. kendinize bakin ve çevrenizdeki her farklılığa saygı gösterin. eşcinselleri her yerde böyle kötülüyorlar ki sanki tecavüz edip insan öldürüyorlar. yapmayin lütfen.

0|1
    0|0
  • Gayler erkeklikten taviz vermez, bir sürü maço gay vardır ne saçma sapan düşünceler bunlar ya?

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ'lı olmak yurek ister gay olsun ister başka bir halt insan olsun yeter BEŞİKTAŞ'lı olmak için lazım olan yurek bulunsun o yeter cinsiyet pek önemli değil 💞💞

1|1
    0|0
  • Taraftar ol gel, gay ol , erkek ol , bayan ol, yeterki insan ol.. hic farketmez..

0|0
    0|0
  • Bu takım değil hoşgörü meselesi :)

0|0
    0|0
  • Ne değişik soru :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...