Pazardan domates alırken lokantaya uğradınız ve o da ne aşçı kıza aşık oldunuz ne yaparsınız ?

Anneniz size git oğlum /kızım pazardan domates al , ama organik olsun diyerek sizi bakkala gönderdi. Sizde anne pazar diye başladın bakkala gönderiyorsun diye atar yaptınız. Anneniz biraz duraksadıktan sonra saçınızı okşayarak haklısın evladım babanla tartıştık az önce o yüzden aklım yerinde değil mazur gör dedi. Siz de kasaba gidip 2 kilo iyi çekilmiş yağsız kıyma aldınız.Eve dönüş yolunda hatice ablayı görüp ayak üstü dedikodu yaptınız. Eve geldiniz anne domates yoktu kıyma aldım deyip kıymayı verdiniz. Koşarak uzaklaştınız ,yoruldunuz, acıktınız. En yakın lokantaya gidip bir kelle paça istediniz. İşte tam o anda aşçı kızı/ erkeği gördünüz . O kadar güzel karşıktırıyordu ki ocaktaki çorbayı aşık oldunuz . Ne yapardınız nasıl bir yol izlerdiniz

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Are you high'ın da dışında kaldı bu.

0|0
    0|0
  • Lavaboya diye masadan kalkar, yan dükkana uğrar bir çay içer sonra çıkmışken kuyumcuya uğrar yüzük bakarken bir demet maydonozu yan tezgahtan kapar ve lokantaya dönüş yaparım. Tam maydonozu uzatırken vazgeçer elime bıçak alıp tencereyi karıştırmasına yardım ederim. Off bu senin senaryodan karışık ve saçma oldu sanırım :)

1|0
    1|0
  • Hikayecileri anlayamadım bir türlü... Komikler gene bir gülümsetiyorda bu ne simdik anlayamadım hic...

0|0
    0|0
  • hey garson demen yeter

0|0
    0|1
  • yemeğimi yiyip giderim

0|0
    0|0
  • ellerinile yaptgniz corbayi ellerimle size icirebilir miyim ? derdim cesaretli olmak gerek

0|0
    0|0
  • Sabah sabah kafamın hücrelerini zittin, teşekkürler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• önünde diz üstü çöker gözlerinin içine yalvarırcasına bakarak bana az kuru az bilav derim.

1|0
    0|0
  • Kelle paçacıda çalışıyosa kötü kokuyodur o, biz ayrı dünyaların insanıyız :A

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş kanki

1|0
    0|0
  • eve giderim ne yapcam ki

1|0
    0|0
  • Bu ne şimdi panpa

0|0
    0|0
    • Yazarken iki üç kişi beni tokatlıyordu .Yine iyi yazmışım