Sizce kadın dikkat eder mi?

Genital bölgemde agrılı sivilce çıktı. devamlı cıkıyo. doktor bı teşhis koymadı.krem kullandım antıbıyotık krem ve patlattım yanı ıstegımle dgl tedavının amacı oyleymış.annem dıyo agdacıya gıt ıyı bı alsın mıkroplar gıtsın dedı ama korkuyorum yanlşlkla oraya agda vurcak dıye :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ağda yaptırtma..zaten ağda yaptırtanları anlamıyorum o bölgeye..aşırı tahriş eder kıl kökleri iltihap olur kızarır,sarkar ve sivilce çıkar..kısa ve temiz tutmak en önemlisi...bazıları jiletle tüyleri kesme sonucundada olur sivilcelenme..makasla ,traş makinesiyle kısa tut ve sivilceli ciltler için üretilmiş temizleyicilerle hergün yıka tüylü bölgeyi..ılık su kullan...bence düzelir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hormanal sorunlar sıkıntı yapma temiz tut genital bölgeler için özel temizleme ürünleri kullan ve beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • bir süre daha ilaç kullan geçer belki

0|0
    0|0
  • ben bir kere öpsem bişeyciin kalmaz ;)

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım geçmiş olsun,herkesin başına gelebilr bu durum

bunun mutlaka bir sebebi vardır iyi araştır bak

he ama annen haklı

otür yerleri ve yaraları temiz tutman gerekiyo

ama yapacak kişiyle bunu konuşup sana hassas davranması gerektiğini anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Temiz tut, iç çamaşırlarını ütüleyerek giy. Merhemlerini de düzenli kullan. Ağda daha da mikrop kapmasına sebep olabilir, boşalan kıl köklerine yerleşir mikroplar. Başka yöntemler bul.

1|0
    0|0
  • allahtan yüzünde çıkmamış yoksa sarsardın bu siteyi:D

0|0
    0|0
    • Acısını bılmıyosun ama

• hep aynı yer demi sorun yapma bayanların genelinde.agdayı sakın o bölgeden uzak tut kafayımı yediniz

Yükleniyor...