Fenerbahçe'nin Van Persie diye Yossi Kohen'i almış olabileceğini düşünüyor musunuz?

Fenerbahçe'nin Van Persie diye Yossi Kohen'i almış olabileceğini düşünüyor musunuz?
Gerçek Van Persie Manchester'da bir pubda ölü bulunmuş, Fener'e Yossi Kohen satılmış beyler. Şu fotoğrafa bakın, bu kadar gülecek ne vardı?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu alanın mk ben. 5 aydır topa dokunmayan topyucu aldılar. Klasik Aziz Yıldırım transferi. Sadece ve sadece isim, başka hiç bir kriter önemli değil onun için.

1|0
    0|0
    • Beşiktaşlıyım, dibe falan vurduk ama klüp mecbur kalınca profesyonelliği öğrendi, halen daha bazı mallıkları var ama adam oluyorlar.

Fener ve Galatasaray'a da böyle bir olay lazım olacak heralde, Aziz varken Fener hiçbir yere gelemez.

Bu adam 2014 Dünya Kupası'nda Allah'dı, ama futbolu kafasında bitirmiş belli, ve takım kesinlikle ona göre değil, pozisyon üretmeyen takıma böyle bir adam almanın hiçbir manası yoktu, sırf ismi üzerinden prim yapma çakallığıyla Aziz eleştirileri susturdu.

Bu Van Persie'yi Beşiktaş'a koy, gider gene gol krallığına oynar, çünkü takım gene pozisyona sokar onu, Fenerbahçe'de hoca diye koyulmuş bir slim fit artist ve 'Ulan takımımızda oyun kurucu diye kendi ekseni etrafında bir tur dönmeden pas veremeyen Diego var, birini alalım' demeyen yönetim var.

Bu kafayla olmaz bu işler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• çok doğru

0|0
    0|0
  • Türkiye ye gelen topçular artık ununu eleyip eleğini asan tipler..
    yazık gerçekten..

0|0
    0|0
    • Yav yok, bu adam Mancester'da gol kralı olurken de fazla çalım atmayan, öyle pek koşmayan, rakiple korakor mücadele etmeyen bir adamdı.

Sırf ismine bakıp kelalaka transfer yapıyorlar ondan sonra ouvv. Ben bu adamın istekli olduğu maçlar da gördüm, ama sen bu adamı pozisyon üretemeyen bir takımda tek forvet oynatamazsın.

Bu yaştan sonra kanat falan da oynayamaz, senin sisteminin oyuncusu değil bu adam, üstelik demoralize ve oynamadıkça iyice boşluyor.

Gomez de geldi, elinden geleni yapıyor. Atiba 33 yaşında, hiç öyle un elemişliği falan yok, 32'lik Quaresma oynuyor, Sneijder senelerdir yardırıyor Galatasaray'da, Hagi, Alex gibi isimler geldi bizim ülkeye.

Sorun sırf oyuncularda değil, sorun ülkedeki futbol ortamında.

• gomez e ne oldu cok dunya kalecisi denilen boyko tolgayu aratti once kendi takimina bak kardes

0|0
    0|0
    • Boyko daha kendine gelmedi. Gomez su an gol krali sen kafani yorma.

• boyko kendinemi gelmedi daha kac mac yapacak lig bitti

• Insan bunlar, beygir degil. Oyle srak diye olmuyor ki Senol Gunes zoraki oynatiyor herifi, ve ayrica, oyle aman aman bir hata yapmadi son macta gol yemeyen kaleci mi var?

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Haha güldüm bro.

0|0
    0|0
  • Hayır böyle birşey olması imkansız

0|0
    0|0