Bunu söyleyen bir kız hakkında ne düşünürdünüz?

Sarılıyorsunuz. Öpmek istediniz, kız geri çekildi.Ve dedi ki;

"bende öpmek istiyorum ama bir sonraki seviye için henüz hazır değiliz. Yoğun duygular olmadan dudaklar değmemeli birbirine, sadece seni irdelemiyorum kendimi de irdeliyorum, yarın beni aramazsan diğer gün adını dahi hatırlamam, bu durumda bu tür şeylere hazır değiliz" derse, sizde duygusal bir şeyler beslediğinizi ifade etmenize karşın yine de o seviyeyi arzulu olmasına karşın ve saatlerce zaman geçirmenize rağmen iradesi zedelenmeden kararının arkasında dursa, o kız hakkında ne düşünürdünüz?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek; Puşt

Kız ; Evlenilecek kız.

Hemen nikahı basarım...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yapılacak iki şey var ya bir sonraki level için hp (can puanı) toplayacam ya da bir back door (arka kapı -oyunlarda hile olarak geçer yanlış anlaşılmasın asla kapı diyince :) ) arayacağım :)

1|0
    0|0
  • peki madem öyle istiyorsun akışına bırakalım derim sen istemedikten sonra sadece benim istemem fayda etmez derim

ama partnerimden sogurumda biraz

farklı düşünceler gelir aklıma o anki ruh halini düşünürüm

orgmazm olamıyor derim regl dönemi olabilir derim kendimi oyalarım anlayacgın..

1|0
    0|0
    • Kız arzulu oda öpmek istiyor belli ama kendisini bu düşünceden dolayı geri çekiyor. Ayrıca öpmek bu, biz ağzımızdan regl olmuyoruz :S

• :)

• kalk nikah dairesine gidiyoruz... derim:D

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • kendini sınırlayan kızlar beni pek sarmıyor

0|0
    0|0
    • Kız kafa dengi bir kız, içebiliyorsun eğlenebiliyorsun, aklına bir çılgınlık geldiğinde kızdan çıkan ilk kelime "hadi yapalım" oluyor. Bu noktada sınır koyması onun kriterleri ve geçemeyeceği duvarlar olduğu anlamına gelmez mi?

• kendini engelleyen kişi hakkında ne düşünürsün?

• kendini engellemek insanın kendine yaptığı en büyük kötülüktür tabikide de hani herkesin kendi özgürkararıdır ama dediğim gibi bu tür kızlar beni pek sarmıyo ne yalan söyliyim ki bende sabırsız bir insanım hiç çekemem :)

• Öpüşme anında kız böyle birşey derse demoralize olurum. Sonrasını duymam sanırım. Bir müddet sonra aklım başıma gelir. Haklısın der çayımdan bir yudum alırım.

0|0
    0|0
    • öpüşme sırasında demedi. Karşı taraf kızı öpmek için yaklaştığında kafasını geri çekerek açıklama yapmak zorunda olduğu zaman söyledi.

• Tamam işte öpüşme aşamasın da demiş oldu.Onur kırıcı bir davranış enazından azcık öpsek iyi olurdu.

• aa evet biraz onuru kırıldı ben geri çekilince.

• Bu seviye olayıda American Pie serisinden kaldı nasını satem...

Ama kız seviye cümlesi dışında mantıklı

0|0
    0|0
    • Hatırlamıyorum. onu en yakın bu kelimeyle tanımlayabilirim diye söyledim.

• 0|0
    0|0
  • kalbim kırılır onunu unutmaya çalışırım ve soğumaya başlarım 1 haftaya da ayrılırım yeterli oldumu .)

0|0
    0|0
  • Naz yapan kaşar derdim ama kibarlık yapıp demiyorum...

0|0
    0|0
    • Umarım o öyle düşünmez :(

• Kız haklı tabi dediklerinde

0|0
    0|0
  • Siktir gir senlemi uğraşcam lan değerli vaktimi senle harcayamam der sonra veren bir kıza koşarım.

0|0
    0|0

• hemen kuma olarak alabilirim.

0|0
    0|0
  • ne la bu. Edebiyat mi okudun derim kıza

0|0
    0|0
  • İşte orada muzurluğum devreye girer. Alttan girer üstten çıkarım, yine öperim.

0|0
    0|0
  • vermeyecek mi acaba ya

vermeyecekse hiç uğraşmasam zaman kaybetmesem amk. ya

0|0
    0|0
    • yok oda başımı göğsüne aldı ve gözlerini kapatıp uyudu ta ki polis amcalar bu durumu yanlış anlayıp gelip kimlik kontrolü yapana kadar. Bu durumdan ikimizde rahatsız olduk geri beni eve bırakmasını söyledim. Yoksa sabaha kadar başım göğsünde arabada uyurduk herhalde.

• verecek misin vermeyecek misin lafı dolandırma

net bir cevap ver

• sen kitap yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Öpen kişi erkekmi bayan mı belirtmemişsin.

Bu olay Lezbiyen bir ilişki ise :

Demek o da lezbiyen, ona biraz zaman vereyim birbirimizi daha iyi tanıyalım.

Erkek bayan ilişkisi ise :

Off bu kız çok kasıyor kendini, ilişkiyi doğal akışına bırakmayan, kendini ağırdan satmak için frenleyen kızlardan nefret ediyorum.. Birazdan atlıycam üstüne.

Diye düşünür.

0|0
    0|0
  • namusluymuş namussuz.. :) akıllıca bir hareket karşımdaki kişi beni ölçüyü olabilir kızlar bunu hep yapar öptürmedim istemedi ayrılımı gibisinden bir nevi niyetini anlamak..

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• Yok bağışıklık yaptı sevgi sözleri pek etkilemiyor artık.

• bağımlı olmayacak şekilde arada sende adım atmalısın ama bağlılık açısından :) (bunuda eklemek istedim )

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeğin ruh hali kadından daha dengesizdir

o an "karakterini yerim" diye övgüyle bakarken biraz sonra "ee ne zaman öpcez,b.kunu çıkarmasa bari,ne nazlı çıktı" der,sonra "yok yok sevdim ben bu kızı" derken yiyişenleri görüp "e ne zaman anasını satıyım" sitemlerine başlar

onu düşünme burnunun dikine git

0|0
    0|0
    • Bunları düşündükçe daha çok bağlanır zaten;çünkü önüne duygu engelini koydum, kalbimi kazanmak zorunda, kazanmaya çalışırken çabalıcak düşünecek ve farketmeden bağlanacak ki ondan bana gelen geri bildirimlere bakarsak aynen öyle de oluyor ;)

• özet geç çiçeğim derim. nedir bir dudak için kulak büküyorsun?

0|0
    0|0
  • doğru yapıyor,her önüne gelenle öpüşülürse ohooo

0|1
    1|0
  • zamanında olsun hersey belli ki hanım abla biliyor bu konuları,

0|1
    1|0
    • Hanım abla biliyor tecrübelemiş; doğrusu bu. Ama umarım o böyle bir yorum getirmez :( ya da bu yorumu eleştiri olarak değil takdir olarak düşünür umarım :( geçmişten ders almış akıllanmış kızım.

• Gerçek bu aramazsa unuturum. Aramalı ;). Unutucağım insanla neden öpüşüp birşeyler yaşayayım ki diye düşünüyorum. Umarım oda tecrübelediğimi daha önce bu hatayı yaptığımı idrak etmez :(

Yükleniyor...