İzdivaç programlarının yayınlanmasını doğru buluyor musunuz?

herkese hayırlı cumalar diliyorum.gününüz aydın dualarımızın kabul olunacagı bir gün diliyorum herkese.benim sorum izdivaç programları bu programların yayınlanmasını dogru buluyor musunuz.buralarda tanışıp evlenenler hakkındaki yorumunuzu alabilir miyim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.herkese güzel birgün diliyorum...

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle doğru bulmuyorum bizim kültürümüze tamamen ters ve sadece 10 dakika da insanlar nasıl tanıyor birbirini..zaten muhabbetlere bakarsan evin var mı araban var mı paran var mı? şeklinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayırlı CUMA lar diliyorum bende size ;) Soruna gelince şöyle cevap vereyim ... Deveye sormuşlar neden eğri ? nerem doğru ki demiş ... onun gibi yani anlkatabildim :) Birde şu versiyonu var linke bak çok komik link :)

0|0
    0|0
  • Ben onlara izdivaç programı olarak değilde komedi programı olarak görüyorum o yğzden çokta takmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hayırlı cumalar olsun

2 ay önce mi ne ben ciddi anlamda katılmayı düşünüyordum kararlıydım

işlerimi toparlayamadım bu yüzden gidemedim

sonra düşündüm

arkadaş elim ayağım düzgün boyum posum yerinde ne işim olur orada ?

zaten oraya evlenmek için gidenler 2 elin parmaklarını geçmez

çoğu popi yükseltme peşinde görmüyormusun

evde kalmış kız kurusunun bile havası var

talipliler geliyor ya :)

zaten bir çoğu mal mülk peşinde

evlenmiş boşanmış kadınlar desen zaten onlara diyecek sözüm yok

babasının evinde sığıntı olmuş daha hala kaşı kara gözü kara diyor

la gelmiş işte biri evlen git

daha ne diye babanın sıkıntısını çekiyorsun o adama yük oluyorsun

0|0
    0|0
  • Hayırlı cumalar. O programlar reyting yapma uğruna evlilik adlı o muhteşem kurumu ayaklar altına alıp sadece mal varlığından ibaret bir yaşammış gibi gösteren ve Türk kültürünü yozlakştıran aptalca bir program. Bizim milletin de o programlara riayet etmesi ne kadar zeki olduğunu gösterir elbette!

0|0
    0|0
  • Osmanlıda roman neden gelişmemiş? İnsanların başkasının hayatlarını merak etme ve teşhir duyguları gelişmesin diye. Şimdi herşey ortada. Müftü bile cuma namazından tvit atıo. İyiye alamet değil.

0|0
    0|0
  • Teşekkürler Rossalinda, sana da hayırlı Cumalar... İzdivaç programları stand-up tadında seyredilebilir.

0|0
    0|0
  • hayirli cumalar.

dogru bulmuyorum rezillikden baska bisi degil.

reyting icin milleti oynatiyotiyolar. oraya cikan bayanlar kendilerini itici kiliyo...

0|0
    0|0
  • Görücü usulünün farklı bir versiyonu. Bana göre her kanalın bu tip programlar yapması toplumsal bir ihtiyaç olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Sana da hayırlı cumalar.Cem Yılmazın dediği gibi programlar tapu üzerine kurulu resmen :D

0|0
    0|0
  • allah razı olsun,cumanın sevabı seninde üzerine olsun.

izdivaç oda bir nasip aracılık yapıyor ama ban sorsan hoş değil bir kız evlencekse evde beklemeli ulu orta çıkıp kocasızlıktan... gibi sağa sola göstermemeli kendini!

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine çalar. oraya katılanlar da aynı düşünce yapısına sahip olduklarından sıkıntı olmuyacağı kesin.

0|0
    0|0
  • sanada hayırlı cumalar,çok güzel bir soru bence p.z.v.n.k. lik başka bişey değil kınıyorum ve kaldırmaları gerek diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Amin cümlemizin.Ya böyle evliliklerin pek sağlam olacağını sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • hadi hayırlı cumalar saolasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne desem bilemiyorum Thalia27, tastamam bir cevap gelmiyor aklıma, sadece magazinsel olduğunu söyleyebilirim..

0|0
    0|0
  • dinimiz amin ... izdivaç programları çokkkk saçmaaa

0|0
    0|0
  • rtük olup kapatasım var

0|0
    0|0
  • ben doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...