Mülakatlar için dengeli kilo almam gerekiyor yardım?

Haziran sonu - Temmuz ilk haftası gibi polislik, hava astsubay ve deniz astsubay olmak üzere üç mülakatım olacak. Spor mülakatlarında istenen şunlar:
400m Koşu - 70 saniye
8 adet barfiks
47 adet mekik - 60 saniye
durarak uzun atlama - 205 cm
basketbol topu fırlatma - 15 metre

Bu yazdıklarımı yaparsam spor mülakatından tam puan alıyorum. 18 yaşındayım 179 boyum, 63 kilom.
4-5 kilo daha almak istiyorum önceki sene spora gidiyordum şimdi yeniden başlayacagım haziran sonuna kadar yaklaşık 3 ay yani. Çok fazla yiyorum yemek ayırt etmem bazen okulda kahvaltı hariç iki öğün yediğim olur. Gece 12 gibi yatmadan önceki hergün yemek yerim ama kilo almak için değil karnım acıkır sürekli. Ne yemeliyim sporda neyi ne kadar yapmalıyım yardımcı olabilecek , tavsiyesi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Spora git hocaların söyler zaten. Protein tozu alırsın biraz kas şeklinde kilo alırsın

0|0
    0|0
    • toz hiç düşünmüyorum aslında. Biraz araştırdım ve çok fazla olumsuz yanıt gördüm bir o kadarda zararlarını

• Toz değil Protein tozu. Bizim ülkemizde sporun gelişmemesinin nedeni o yorumlar. Sigara ve abur cuburlar zararlı değil ama peynirin alt suyundan yapılan protein tozu zararlı. İlginç.

• patates ye bol bol

0|0
    0|0
    • Kızartmayı ve mantıyı bile ekmekle yiyorum ama nasıl bir metabolizmam var anlamış değilim

Yükleniyor...