Bu Sene Benim Gibi Beşiktaş'ı İtici Bulan Arkadaşlar Varmı?

Bir Fenerbahçeli olarak geçtiğimiz senelerde Beşiktaşa çok büyük saygı ve sempati duyuyordum ama bu sene gerçekten bu sempatim yerini antipatikliğe bıraktı. Bu alınan sonuçlarla alakalı değil sanirim haftalardır lider kalınca maskeleri düştü.
Ama hala Galatasaray kadar itici bir takım yok gözümde. Sizde Beşiktaşı benim gibi artık itici bulmaya başlayan varmı?

1|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Besiktas'i itici yapan Galatasaraydir. Soyle ki Galatasaray kendinden umudu kesince Feneri desteklemektense Besiktas'i destekleyelim dediler ve bu Besiktaslilarda itici br etki birakti. Zaten bu iki takim Fenerin karsisinda daima kol kolalar yeter ki Fenerbahce basarisiz olsun

0|1
    0|0
    • Gsliler zaten itici ama Bjk o asaletini kaybetti bu sene maskeleri düştü

• Aynen katiliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ama Beşiktaş oynadığı futbolla şampiyonluğu hakediyor. Bizim futbolumuz şampiyonluğa yakışmaz.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe 3 kulvarda sonuna kadar mücadele etti Bjk ne yaptı? Daha ikisinde başından havlu attı

• Fenerbahçe'nin futbolu kötü. Takım oynayamıyor. Zor bela 1 gol atabiliyor. Onu da atabilirse. Kazandığımız maçların hepsinde saç baş yoluyoruz. 3 kulvarda oynasan ne olur hangi birinde rahat maç kazandık? 3 ay oynamamış lokomotivi yendik bragayı bırada zor bela yenebildik adamlar bizi 80 dakika kitledi. Grup maçlarında desen yine zor bela kazandık deplasman beraberlikleri ve ajaxa son dk golü falan. Kupada amedsporu yendik bjkye konya geldi. Şimdi biz konyayı nasıl eliycez bakalım. 3 kulvarda oynadık ama hiç adam gibi oynayıp maç kazanamadık. Bı futbolla 3 kulvarda da başarıya ulaşamayacağımız belliydi. Uefadan zaten elendik, kupada konya eler, şampiyon zaten beşiktaş olur. Kandırmayalım kendimizi takım futbol falan oynamıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben beşiktaşlıyım valla iticilik falan duymuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş üçüncü olurken cok sevimliydi ama bu sene çatır çatır futbol oynayıp şampiyonluğu alacağı zaman itici oluyor. Güzel senaryo , elinizden kupa alarak itici olunuyorsa sıkıntı yok herkesin tebrik etmesini beklemiyoruz

0|0
    0|0
  • Neden itici buldunuz acaba? Neden maskemiz düştü biraz daha açarsan sorunuza çok daha iyi cevaplar verebiliriz.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Fener ağlama ! berabere kalacağınızı söylediğimiz için mi bu düşmanlık ahaha

0|0
    0|0
  • Futbol olarak değil de spor yazarları itici sürekli komplo üretiyolar fenerbahçe hakkında

0|0
    0|0
    • Uydurma penaltılar! Beşiktaş'a gelince kartlar kolayca çıksın ama Fb'ye gelince o kartlar vepte kalsın. Aziz soyunma odasına hakem odalarını bassın. Aziz çıkıp şike yaptım ama Fenerbahçe için yaptım desin. Türkiye'de ne kadar maç varsa oynansın iş Gs-Fb maçına denk gelince ertelensin. Beşiktaş oynayacağı maçın tarihi değişmesi için başvuru yapsın TFF fikstür tarihi değişmez desin ama Fb Tarih değişsin diyip Nisan 10'daki maç Nisan 9'a alınsın. Acaba tüm bunlar komplo mudur yoksa gerçekler midir? Yorumunuzu çok çok çok merak ediyorum.

• fenerbahçe maçında bomba istihbaratı alındığı için iptal edildi bjk ve diğer maçlara saldırı hazırlığı yoktu, aziz yıldırım ne yaptıysam fenerbahçe için yaptım derken şikeden bahsetmiyordu fenerbahçenin pozisyonlarına büyüteçle bakıp her lehine kararı sosyal medyadan gündeme getiren bjk-gs-ts ittifakı fenerbahçe aleyhine olan pozisyonları duymazdan geliyolarlar fenerbahçe şampiyon olamasında hakkı yenilse de fark etmez görüşü hakim özellikle gs camiası paralelden uefa ile bile işbirliği yaptı, aslında bu olaylarda en dik duruşu bjk sergiliyordu lakin şampiyonluk yarışıyla birlikte yazarları taraftarı provake ediyor

• https://www.youtube.com/watch?v=n703srsE1U4

Buyurunuz. Bir de kendi kulaklarınızla dinlerseniz iyi olacak. Gerçi sizin kulaklarınız bu tür şeylere kapalı.

• İtici bulmuyorum ama onların oynadığı oyunu bu kadroyla oynayamadığımız için kıskanıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...