Van Persie neden ilk 11 de değil diyenler burada mı?

Kaç maçtır bu adam ilk 11 de peki ne oluyor? Fernandao bana göre Van persie den 2 kat daha iyi. Hoca baskılar nedeniyle Van persieyi ilk 11de oynatıyor.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Van persie basindan beri oynamiyor fenerliler kendini kandiriyor bu adamin umrunda bile degil fener

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Takım Persie üzerine oynayamıyor. Beşiktaşta bütün takım Gomez üzerine oynuyor. Gomez'de kaçırıyor ama o kada pozisyona giriyor ki çokta gol atıyor. Fernandao gibi oyuncularla kontra çıkan ve fiziksel gücüyle oynayan takımlar oynar. Aslında fenerin şuanki oyunu tamda bu. Persie kötü oyuncu değil, bu takımın oyuncusu değil. Fenerbahçe rezil bir futbol oynuyor.

0|0
    0|0
    • Sonuçta ne sebeple olursa olsun fernandao takıma daha faydalı.

• Fernandao gol atsa da fener maç kazansa da takımın oyunu kötü. 3 ay top oynamamış moskovaya karşı top oynayabiliyor sadece. Bu takım nasıl 2. Hala anlayamıyorum. İğrenç bir futbol oynuyoruz. Ben maç izlemiyorum artık.

• 7 defansla cikarsak v. persie ne yapsin?

Adama dogru duzgun arapas orta yapan yok. Defansin onunde top çevir. Rakibi oyala. Karambole bir gol at. Bu zamana kadar böyle geldik.

Suç v. persi de degil Pereira da

0|0
    0|0
  • Ne ilk 11 i o adamın yeri Fenerbahçe değil. 5 aydır topa dokunmayan oyuncuyu aldık. Klasik Aziz Yıldırım transferi, bu kafayla hiç bişe yapamayız. Elinde Sow gibi oyuncu var, sen Fernandaoyla Persie para veriyosun.

0|0
    0|0
  • Gerçekleri görmen çok güzel. Vitor Pereira'ya üzülüyorum.. Ne yazık ki futbol cahili taraftarlarınız var.

0|0
    0|0
  • boş kaleye ıskalayıp atamadığı bir pozisyon var evlere şenlik

0|0
    0|0
  • Hoca zikti takımı

0|0
    0|0
  • Van persie futbolcuysa ben messiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...