Benim duygularımın onun yanında hiç önemi yokmuş :(

Canım acıyor inanınki canım çok acıyor 1 saattir ağlamaktan ölecem..:( benim duygularımın onun için hiçbir önemi yok hiçbirşey yapmıyor..o kendi hayatından memnun arkadaşlarıyla gayet mutlu arayıp sormuyor bile.. benimse canım o kadar yanıyor kalbim o kadar acıyor ki dayanamıyorum artık :'( akşamdandır düşünmekten ağlamaktan uyuyamıyorum gözüme uyku girmiyor :( ona o kadar çok bağlandım kii ben ne yapıcam şimdi her an gözümün önünde geçirdiğimiz herşey unutayım desem unutamam ne yapıcam benn ? :(

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• buda geçer...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hiç bir şey yapma bende kız arkdasımdan yeni ayrıldım ve aynı duyguları inan hala yasıyorum. tek yapman gereken kendini geri cekmek hiç birşey yapma agla ama bunu o bilmesin srnden hiç haber alamasın birgün boşluga düştügünde senden iyisini bulamadıgını düşündügünde geri dönmek isteyecektir ve aradan biraz zaman geçmişse artık bunu sen istemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Beynini, enerjini kendine faydalı olabilecek aktivitelere yönlendir bal gibi unutusun faraziye değil bunlar kulağına küpe olsun öpüldün evlat...

0|0
    0|0
  • Tanımadan anlamadan sevmek ve sonrasında açığa çıkan gerçekler. Kadınların çoğu üzerine alınma ama senin gibi bazı şeyleri çok geç fark ediyor.

0|0
    0|0
  • kendi ağzınla söylüyosun o hayatından memnun gayet mutlu diye, peki onu sorgulayacağına neden kendini mutlu edebilecek şekile sokmaya çalışmıyorsun? duygularına önem vermeyerek önemsemeyen bir insan için kendini bu derece harap edip yıpratman ne kadar doğru? onun dışında etrafında ailen, seni seven arkadaş ve dostlarınında senin bu durumuna üzülmeleride ayrı bir durum..onları üzmeye ne hakkın var? bence bunları düşünmen gerek öncelikle..

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ama o seni takmıyorsa sende unutmaya bak başka yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Dua acizliği kudrete çeviren en büyük güçtür..

0|0
    0|0
  • ilk günler öyle olur zamanla geçer.Bakma böyle büyük konuştuğuma yaşadığımdan değil ama herşey zamanla geçer oradan bilirim.Bildiğim bir diğer şey ise bağlanmak hususunda.Çoluk çocuğun olduğunda gerçek bağlanma ne göreceksin.

0|0
    0|0
  • böyle yapınca da çok itici olunuyor.

0|0
    0|0
  • o acının içine gir ama kaçma o acıdan seni üzsün ağlatsın şair yapsın .zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • Zaman neleri bitirmiyorki

merak etme elbet buda geçer...

önemli olan kafanı meşgul etmek

0|0
    0|0
  • unutulur birazcık zaman ama acıtır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sana gercek gelmicek simdi ama, zamanla geciyor. Ama aglamak istiyorsan agla icine atma, arkadaslarinla konus, eve kapanma, spora basla. Kirilan sen olduysan o hissetiyin ask nefrete dönüsüyor ve sadece kirginlik kaliyor. Ama sana tavsiyem canım heryerden engelle onu. Hele facebooktan! Tamamen unutamasin hic bir zaman ama acin gecicek inan. Ve kesinlikle pesinden kosma, haber almaya calisma, onun tanidiklarini gördünde mutlu gibi yap. Zayif noktani yakin arkadaslrindan baska kimseye gösterme.

0|0
    0|0
  • ah ah aşk sen nelere kadirsin . zaman . her şeyin ilacı zaman. ne kadar sürer bilinmez ama her aşk bir gün biter,unutulurda gider. sabret yani başka bir çözüm yok elimde hem çözüm olsa kendim için kullanırdım..

1|0
    0|0
  • unutamayacaksın ki sadece alışacaksın ..

0|0
    0|0
  • ağlamaktan ölür gibi olursun ama ölmezsin :) unutma onsuzda yaşabilirsin

0|0
    0|0
  • bırak hayatına devam etsin..evren dönüp dolaşıp üzdüğümüz insanların eline düşürür bizi..sabırla bekle.

0|0
    0|0
  • yaş kaç canım benim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...