Fenerbahçe şampiyonluğa oynuyor ve... ?

Şu guzel c. tesi aksami stadin yarısı boş. Çocukluğumda olsa o stat dolar ve bir o kadar seyirci de disarida kalırdı. Bu durumda şampiyonluğu da hak etmiyoruz bana göre. Sizce bu durumun sorumlusu kim? Ateşli tarafrar yerine stadı tiyatro izler gibi mac seyreden zengin zuppelerle dolduran kim?

Güncellemeler:
tamam pazar mis.. Sinirden gunleri de şaşırdım

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bilet fiyatını 105 tl yaparsan herkes gidemez tabi bir öğrenci nasıl gitsin ya da asgari ücretle çalışan adam nasıl gitsin. Bence takımlar burada yanlış yapıyor 20 bin kişiyle 100 tlye bilet satacağına 50 tlye 40 bin bilet sat stat dolu olsun.

0|0
    0|0
    • Haklısın. En ucuz bilet sinema parasını gecmemeli. Yönetim ac gozlulugunden kulübe büyük zararlar veriyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• cumartesi mi :/

0|1
    0|0
  • Hiç biri bir Alex, Lugano, Carlos, Rapaiç, Rıdvan değil... Nerede o şampiyonluk zamanındaki kadro... RvP'ye Alex gibi hızlı düşünen adam lazım Nani çok bireysel oynuyor attığı paslarda hep zamansız.

0|1
    0|0
  • Terör olayları nedeniyle insanlar hedef yerlerden birisi olan Kadıköye gitmek istemiyor bunun etkisi büyük

0|1
    0|0
  • bjk şampiyon olursa bu mactir sebebi

0|1
    0|0
  • eskiden stadın yarısı beleşe gidiyordu çünkü. kendimden biliyorum. aziz yıldırım sefa reise sefa da adamlarına biletleri verir her mahalleden gençler toplanır maça giderdi. statlar hiç boş kalmazdı. hatta bir bilete iki kişi girilirdi. güvenlikçiler başedemezdi çünkü. şimdi herşey değişti. usul değişti. biletler de normal değil zaten. şimdi bir de terör endişesi de var. kimse riske atmıyor kendini.. avrupadan da men etti şaibeciler. velhasıl sebep çok.

0|0
    0|0
    • bu arada alex gibi adamları harcadı bu yönetim. aziz yıldırıma inat gitmeyenler de var. maf ettiler takımı. kim başarılı olduysa takımdan kovdular.

• O belesciler azınlık taraftar guruplarindan olanlardır. Büyük çoğunluk bilet alıp girerler.

• hocam stadın 1/3 ü beleşe giriyordu. migros'un yüzde 90 ı beleşti. açık tribünün az bir kısmı beleşti. aziz yıldırımın sefayla arası yok. kavgalılar. a. yıldırım artık vermiyor. anti-aziz grup var bide.

• Sahada futbol olmayınca seyirci de gitmiyor... Oynadığımız oyun resmen çin işkencesi... Yarın Beşiktaş kazanırsa yüzde yüz şampiyon olur...

0|0
    0|0
  • Fener hep kendini elit tkaım diye soyutladı oyüzden öyle

0|0
    0|0
    • Sacma bir yorum bu. Fenerbahçe halka en çok hitap eden kulüptür. Ama farklı yönetim hataları var.

• halkın takımı beşiktaştır

• Sen öyle san. Onun için mi 3 büyükler içinde en az taraftarı olan kulüp

• Şampiyonluğu hak eden takım Beşiktaştır. Kendinizi kandırmayın bu kadar.

0|0
    0|0
  • Pasolig ve bilet fiyatları yüzünden

0|0
    0|0
    • Ve güven vermeyen kalitesiz futbol. Caner Erkin gibi oyuncuları para verip seyretmek zoruma gider.

• OSMANLI geliyorrrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...