Fenerbahçe finale yürür mü?

UEFA avrupa liginde finale yürür mü sizce ? Lazio engeli büyük ölçüde aşıldı sayılır. devamı gelir inş.

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'ye tebrikler. Dün Fenerin en az 2 farklı kazanacağını yazmıştım burada.

Eğer 2-0'lık avantajını koruyup yarı finale kalırsa muhtemel rakipleri Benfica, Chelsea ya da Tottenham(veya Basel) olacak. Tam Fener'in dişine göre rakipler.

Final hatta şampiyonluk uzak değil artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• neden olmasın,zaten yarı finale çıktı sayılır.iyi oynarsa ve taktiklerini gerçekleştirirse bunu başarabilecek kapasitede.

1|0
    0|0
  • Yürümek ne kelime Koşar Allah'ın İzniyle ;)

1|0
    0|0
  • rövansıda rahatca alırız gibime geliyor lazio nun seyircisi olmayacak macta bu bizim için bir avantaj.

1|0
    0|0
  • iddia oynasam kazanırmışım be.galatasaraylıyım maçları da takip ediyorum sürekli,fakat fb finale girer...!

1|0
    0|0
  • Koyu Galatasaylı olarak finalde bir türk takımını görmek isterim.Umarım yürür.REAL MADRİD elense.

0|0
    0|0
    • real madrid elense. heryerde barış olsa. benzin bedava olsa. her gün güneş olsa. herkes mutlulukta uçsa. herkes oynaya zıplaya işe gitse.

• gslilerle dalga geçmedikleri sürece,yürürler umarım.

0|0
    0|0
  • Turu geçer...

0|0
    0|0
  • chelsea çıkarsa çıkamaz

0|0
    1|0
    • chelsea gibi büyük takımların her sezon birincil hedefi şampiyon ligidir onun için chelsea avrupa liginde çokta üstüne olmmuyor bakma çeyrek finale çıktılarına hep zayıf ekiplerle oynadılar

• evet yürür bence

1|0
    0|0
  • İnşallah Turu geçer

1|0
    0|0
  • İnşallah hayırlısın olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• iyi kura şart

1|0
    0|0
  • Aman aman iyi oynamıyoruz ama DOĞRU oynuyoruz. Neden final olmasın.

1|1
    0|0
  • eet bize final gözüküoşu anama cimbom icin son durak burası fazla bile geldiler ytr onlara bu kadar yıl 2013 cimbomlular bu kadar coban olmayın :D

1|0
    0|0
  • Emre yok o yüzden zor başkan.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe nin arkasında taraftarı olduğu sürece yenemeyeceği takım yoktur

1|0
    0|0
  • Bugün biraz da hakemin sayesinde kazandık ama takım da fena değil inş final olur

0|0
    0|0
  • dün fenerbahçe turu geçmiş sayılır çünkü avatanjlı skor yakaladılaryarı finale geçtiler diyelim eğer onlara chelsea ya da tontenham çıkmazsa finale giderler finalde bu iki takımdan biri çıkar

0|0
    0|0
  • henüz erken daha rövanş ve olası bir yarı final var

0|0
    0|0
  • çok zor ama bakalımç..

0|0
    0|0
  • Bu turdan sonra eşleşeği takım muhtemelen Basel, Benfica, Chelsea'den biri olacak.İşi zor.

0|0
    0|0
  • rakipler çok dirençli bugunü yansıtırsak olur

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak fenerbahçeyi tebrik ediyorum helal olsun.Bizim maçta 2 tane el pozisyonu vardı 2 penaltıda verilmedi burağa penaltı varken sarı kart çıktı adam ayağına bastı orada bir penaltı çalınmadı.Fenerbahçede ele çarptı hemen penaltı verildi.Rakip 43 dakka 10 kişi oynadı penaltı oldu.Fenerbahçe galatasaraya göre çok daha şanslı

0|1
    0|0
    • Aynen.. :(

Realli futbolcular ceza asahası içinde futbolu bırakıp neredeyse voleybol oynamaya başladılar, amatör hakem göremedi. :(

Fenerin penaltısı doğruydu, şükür verdiler yani bunu.

• realde 2 futbolcu voleybol oynadı ceza sahasında yüzde yüz penaltı.Sonra burağın ayağına bastı penaltı ama burağa sarı kart veriyor.3 penaltı yendi galatasaray için.3 golde ramosda faul yoktu.Galatasaray yeminle çok şansız.Ama fenerbahçe kırmızı kart gördü rakibi penaltı oldu allah feneri tutuyor diye düşünüyorum ben.

Yükleniyor...