Amino asit etki süresi ?

Hergün amino asit alınırsa spor yaparak kaslara daha çabuk etki yaparmı yani ne kadar alırsam okadar etkisini görebilirmiyim kaslarımın şişmesini istiyorum çünki 1 ayda hergün spor yaparak alında ya da 1 gün ara ile ne kadar sürede şişer kollar göğüsler ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu ve aminoasit ile haftada 4 gün çalışarak 1 ayda şekillenmeye başlarsın 5 ay içinde de yüklü kütle sahibi olursun

0|0
    0|0
    • peki spordan once aliyorum 3 tane birde spordan sonra aliyorum tekrar 3 tane bazi kisiler soyluyo spor oncesi bir etki yapmaz asil spor sonrasi yapar deniliyo dogrumu ozaman ben spordan sonra 6 tane alayim ?

• Aminoasit'i spor öncesi almana gerek yok spor öncesinde yalnızca süt ile protein tozu hazırla kendine spordan sonra 4-5 tane amino atsan kafi

Kızlar Ne Diyor 1

• protein tozu kullandın mı ?

aminoasit bir ileri seviye de o yüzden sordum,sinirlere de etki yapar şimdi.

0|0
    0|0
    • Protein tozu kullandım ağır idman yapıyorum kendi kilomdan yukarı ile çalısıyorum salonda...

Erkekler Ne Diyor 5

• Hergün sppor yapma 1 gün ara ile çalış her spordan sonra aminoasiti muz ile tüket muz kas kaybını ve kraampları engeller.

0|0
    0|0
  • amino asiti alınca ağırlı kaldırabildiğinin 1/3 oranında arttırıyorsun diye biliorum kaslara oksijen miktarı fazla gitmesi adına kan dolaşımı da artıyo haliyle ilaç kullanımında uzman görüşü mutlaka olmalı yan etkileri çok fazla

0|0
    0|0
  • aminoasite baglamamak lazım olayı. Cok sey bekleme yanı besın takvıyesınden. Antrenmandan once 3, antenman sonrasındada 3 tablet olmak uzere 6 adet alabılırsın. Beslenmende ıyı olursa, yavas yavas gelısmelerı ızleyebılırsın.

0|0
    0|0
    • Kullanmaya başlıyalı 1 buçuk hafta felan oldu biraz kollar göğüs lerd eoldu şişmeler...

• çalışmaya devam, zamanla istediğin seviyeye gelirsin. Fakat şunu sorayım ne kadarlık bır spor gecmısın var ?

• 8 ay bak birde resmime

• Dünya vücut geliştirme şampiyonu mu olacaksın panpa vücut yapmışsın işte.

0|0
    0|0
  • düzenli çalışırsan protein desteksiz 1 ayda şekillenmeye başlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...