Neden böyle davranıyor

Birini seviyorum. Hemde çok. Bizim sınıfta ve sadece 1 metre ötemde oturuyor. Gurur filan dinlemedim söyledim 15 tatilde(zor oldu ama.) Çoğu kızın yapamayacağını yaptım hep. İlk mesajı attım. onu sevdiğimi söyledim. Tatilde çok güzel sohbet ediyorduk ve söyledim ona sevdiğimi. dersler yüzünden Şu an için böyle birşey düşünmüyorum dedi. Şubatta doğum günü vardı. Ve ben onun için sürpriz hazırladım ve derste elimde pasta ile sınıfa girdim çok şaşırdı çok da mutlu oldu. Çok utangaç biri ben de öyleyim.Hala yüz yüze konuşamadık . Doğum gününü kutladığımız gün bile konuşamadık.Sürekli bakıyor bana.Ama mesaj atıyorum bazen gördüğü halde cevap vermiyor. Neden bilmiyorum.Benimle sevgili olmak istiyormuş ama bazı şüpheleri varmış.En yakın arkadaşından öğreniyorum.Ben hissediyorum o da bana karşı birşeyler hissediyor ama oturup yüz yüze doğru düzgün konuşamıyoruz.Kızlarla filan takılan biri değil, matematiği çok iyidir ve kızlar soru sormaya geldiğinde cevabı anlatırken yüzlerine bile bakmaz.Her zaman aklımda benim her an. Gün içinde aklımda zaten sınıfta yakınımda,yatarken aklımda,rüyamda aklımda,uyanınca aklımda.Yani bilmiyorum neden benden uzak durduğunu.Şımarık birisi değil, üniversiteyi acayip derecede kafasına takmış biri,durmadan çalışıyor. Ama neden böyle yapıyor bilmiyorum. Derste sürekli bana bakarken yakalıyorum. Arkadaşlarımda baktığını söylüyorlar. Peki sorun ne ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...