Kızlar, Rezil oldum cok kotu?

Bir aydir spora gidiyorum hem sosyal cevre olsun hem farkli bir aktivite diye neyse iki gundur regliyim tayt giyiyorum duzgun esofmanim yok giyecek ustune uygun bir sey giymeye calistim ama bellu oluyormus ped sporcu kiz soyledi rezil oldum bir daha gidemem verdigim parada yanacak suzce ne yapmaliyim ergence soru ama hocalar falan gorduyse rezilligin dibi...

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç dert etme derim canım insanlık hali olabilr. sporuna devam. al üzerine kalçalarını örten 15 liraya badi tamamdr. sporu brakma özgüvenli ol

1|0
    0|0
  • Rezil falan olmadın sen olayı kafanda büyütüyorsun bu kadar.

1|0
    0|0
  • Spora yazilmayi biliyonda 2 tane duzgun esofman alamiyon mu kicina? Hadi tayt giydin insan ustune uzun bir tisort giyer aynayada mi bakmiyonuz.

0|0
    0|0
    • Yok bacim param ay sonu tayt almistim sadece yeni basladim zaten 3 hafta oldu eldeki butun parayi tukettim ogretmen maasi yetmiyor uzun bir sey giydim kendimcede belli oldu genede ben aynada bakinca farketmedim zaten inceydi ped ok...

• Rezilliğin dibi falan değil hiçbirimiz bu durumu yaşamak istemeyiz ama olmuş bir kere gitmemezlik yapmak saçma sonuçta doğal birşey. Doğal.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna verecek paran var ama don almaya yok mu yani

0|0
    0|0
    • Ne alaka be aldigim don kaliteliydi zaten meraklanma sen

• Spor salonuna yazildiktan sonra ayakkabina kiyafetine dikkat etmen gerek. Toplam 150 tl ye eşofman tişört ayakkabı alabilirsin uygun fiyatlı.😌

0|0
    0|0
  • Olan olmuş sporu bırakmak

0|0
    0|0
  • Ben olsamm bende gitmezdim

0|0
    0|0
  • utanmana gerek yok canım unutulur ufak bişey bence kafana takma bu kadar büyütme herkesin bunu konuşacak hali yok herhalde unuturlar

0|0
    0|0
  • Saçmalama bunda utanılıcak ne var

0|0
    0|0
Yükleniyor...