Canlı yayında vahiy gelen adam!

Youtube da Merzifon eşekleri "ne yer nasıl çiftleşir" diye ararken geldiğim videodur, tıkla baba link Video başta güzel güzel devam ediyordu lakin elemanın sorusu üzerine bir an hayattan bağını koparan amcamın şu 10 sn lik link görüntüsü ibretlik. Bir ara dedim yoksa olduğu yerde sı.. mı ne yaptı paçadan aşağı... Sonrasında ne diyor "ığğhh tabiatın kabul olmuş" Yarabbülalemin...

Uçan adam sabri den sonra birde bu çıktı. Yarın bir gün ayı ortadan ikiye böler ne bileyim dağı falan parçalarsa şaşırmayın derim.

Şimdi sorumuzu da soralım. Bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Not: Bu adama herkes ana bacı düz gidip sövüyor eyvallah ta bari adam amacını başta belli ediyor. Bazı din tüccarları gibi Allah'ın adını kullanıp arkamızdan iş çevirip, yüzümüze gülerek, sırtımızdan vurmuyor.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaş merzifon eşekkerini mi merak ettin ?

0|1
    0|0
    • Sen oraya mı takıldın...

Ben koyda yaşıyom aybalam ne yaparsın yohluk işte

• tertemiz bir dini pislikleriyle kirletmeye calisanlardan birisi iste. Allah lanet etsin bunlara ya. yerin dibine girip cikmasinlar hic rahat biraksinlar artik sapittirmasinlar inanclarimizla oynamasinlar. cok cok tepkiliyim böylelerine karsi

1|0
    0|0
  • Bak bu adam senin notunun tam aksini bu videoda ispatlıyor.Hem anasını hem kızını dinle sonuna kadar link

0|1
    0|0
    • aha müridlerinden birisi de buradaymış :/

• gül soran seni anlayabileceğini sanmıyorum... dimağ..

• artık burdan mı hg

• yasından basından utanmadan oraya ckmıs vahıy gelıoguyaa lan sen kımsınde sana vahıy glsn yarn kıcına kum gırecek gorur ozmn

0|1
    0|0
    • Bu şerefsiz milletin sırtından geçinerek amerikada bir malikanede yaşıyor.İnsanlar araştırmadığı için din bunun gibi soytarıların elinden çok çekiyor

• bu adama vahiy geliyosa ben peygamberim amk töbe est. ya insanı çileden çıkarır bunlar başkası dinimizi bilmeden bunu dinlese bu adam neyin peşinde amk der bunlar yüzünden dinimizi yerlere düşüren kötü örneklerle karşılaşıyoruz sen kimsin ki sana vahiy gelcek lan saçmalağın dibine vurmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu adam yıllar evvel çıkmıştı piyasaya işi abarttığı için pek kanan olmadı bu adamın kim olduğunu söylesem tepki gösterenler olacaktır bu kadar faaili mechul cinayetlerin arasına bu tip insanları bilerekmi almıyorlar unutuyorlarmı bilmiyorum

0|1
    0|0
  • izlemiştim bunu..bu adam mpl miydi neydi öyle bir kanalda uzun zamandır var ..

eskiden izlerdim bunları adnan hocaları falan..dikkatli olmak lazım ,bi bunlara bir de siyasilere karşı..

herneyse bu adamın genişçe bir cemaati var mehdi olduğuna inanıyolar.bi kız arkadaşım anlattı,bigün sakallı falan adamın biriyle karşılaşmışlar çarşıda..adam bu videodakini kastederek mehdidir o demiş..

tabi adamı da epey bir anlatmış şöyle iyi böyle iyi istersen rüyanda görürsün falan diye..

1|1
    0|0
  • Notuna katılıyorum. Böyle olsunlar canımı yesinler. İskender Ali 1, Adnan Oktar 2

0|1
    0|0
  • ıııııhhhh evet evladım tabiyetin kabul olmuş na lan :)) tokatlarım ben bu sakallıyı...

1|1
    0|0
    • off gece gece kafam durdu :)) "olmayabilir" kullanıcı adınmış. yorum yazdın sandım "olmayabilir" diye. düşünüyorum "olmayabilir olan ne" diye :))

• Yıl 2013...

0|1
    0|0
  • böyle insanlar yüzünden millet tüm dindarları aynı zannediyor sonra da hacıdan hocadan kork diyorlar bu adam ve adnan oktar gibi insanlar yüzünden gerçek hocalara ve gerçek dindarlara da halk tarafından kötü gözle bakılıyor

0|0
    0|0
  • adam sapık daha önce izlemiştim... ama buna inan kazmalara ne demeli:))

Ayrıca zikir zevk için çekilmez

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafın süperrr

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Saçmalamış. Dinlemeye bile değmez.

0|0
    0|0
  • Çük yemiş dedeler gibi inliyor ahaha

0|0
    0|0
  • Adam ruh hastası

0|1
    0|0
  • ''=Iv7dDGvczGk#t=26s'' link sonuna bunu eklediğinde istediğin zamandan başlama güzelmiş yeni öğrendim valla sağol. Videodaki hacıya da söz yok adam mübarek insan :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...