Akşam ki maçta Fenerbahçe puan kaybeder mi?

STSL 27. Hafta Karşılaşması (TSİ 19.00) Fenerbahçe-Osmanlıspor
Yorum ve skor tahminleriniz nelerdir. Skoru doğru bilene eic verilecektir... -.-

• Fenerbahçe puan kaybetmez
    57% (4)60% (6)59% (10)Oy Ver
  • Fenerbahçe puan/puanlar kaybedebilir
    43% (3)40% (4)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ilk yarı 0-0
0-0 (Maç Sonu)

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Maç berabere bitti fenerbahçe yazık etti kendine bence şampiyonluğu beşiktaş a sunmuş oldu beşiktaş önündeki zor maçları alırsa artık şampiyon belli

0|1
    0|0
    • sezon sonuna kadar her iki takımda puan kaybı yaşayacak, bir şeyler söylemek için erken çünkü yarın ki maçı bjk alsa bile fener gs yi yenerse puan farkı tek maça inecek 😃 çıkmadık candan umut kesilmez hem 😀

• Kesinlikle katılıyorum

• artık bize izleyip takip etmesi kalıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bariz hakem hataları olmazsa Osmanlı dan çelme bekliyorum

2-1 Osmanlı

0|1
    0|0
    • beşiktaşa zor anlar yaşatmıştı osmanlı ilk maçta, hakemlere çok değiniyor beşiktaşlılar ama kendi maçlarında hep hakemi etki altına almak için futbolcuların en basit pozisyonda bile elleri hep havada hep itiraz pozisyonundalar ilginç yanii

• Fb ye verilen kolay penaltılar , Beşiktaşa verilmeyince itirazlar oluyor tabi

• bakalım maç nasıl neticelenecek

• maç mı? o da ne

0|1
    0|0
    • mili aradan sonra lig başladı gene :D

• kaybetmez.

0|1
    0|0
    • umarım dediğin gibi gerçekleşir çünkü böyle takmlar büyük kuluplerle oynarken varını yoğunu ortaya koyuyorlar haftayada konya deplasman var fikstüre bak hele sonrada derbi tabi :D

• Maç oynandı ama zaten 0 bitecek demiştim ahaha

0|1
    0|0
    • hacı dün niye yoktun yorumunu göremedim iyi takip etmiyorsun beni ayıp oluyor ama :D

• Dün akşam yoktum sitede. Ben daha önceden 0 biteceğini söylemiştim.

• evvallah

Yükleniyor...