Forza Lazio diyenler en güzel cevap bu olsa gerek

Hatta ks de sorulan soruların alayında lazio feneri yener muhabbetleri vardı :D üstüne üstlük Galatasaray da reali yener diyenler vardı onları buraya alalım düşünceleri neler ?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• real gs yi farklı yener dedim tuttu,fener lazio yu yener dedim o da tuttu:))

1|3
    2|1
    • Bende real minimum 3 atar diyodum 3 attı :D

• vay bee sen neymişsin bee dişi kartal :) zaten bizim kartaliçelerimiz diğer rakip takımların kızlarından daha iyi futboldan anlar bende öyl düşünüyordum peki ikinci maçlar ne olur gs ile fener yener mi yenilir mi

Kızlar Ne Diyor 11

• arkadasım tebrikler yendiniz biz de sevindik sımdı lazio dıyenler galatasaray bayragı acmıslar realı desteklemısler onun ıcın yapmıslar . bazı fenerlilerin dünkü kırıcı yorumlarıda hos degildi

1|0
    0|1
  • Amaaan ohhh sefamız olsun sabahlar olmasın :D

Kanaryam süzüldü de asalet gördüler :*

0|0
    1|0
  • Abi bir galibiyet alıyorsunuz İtalya'nın normal ayarda bir takımından kendi evinizde. Tebrikler.

Bir gün inşallah ReAL mAdrid ile hazırlık maçı yapabilme şansınız olur ümidi ile.

0|1
    0|0
  • çok sevindim 2-0 yendik :) kendi adıma ben dün için gs yensin istiyodum fbli olarak sonuçta oda kendi takımımız bunun bilincinde olmayan insanların fazla olmadığını düşünüyorum artık

1|0
    0|0
  • fincanı taştan oylarlar,lazioya da böyle koyarlar =D

0|0
    0|0
  • lazionun yenmesini isterdim,ama fenerin yeneceğini biliyordum zaten.

0|0
    0|0
  • ya trabzonlu arkadasım hakem feniri tuttu yoka maç boyle bitmezdi dıyor hakem sayesinde olmuş. bu kadar da olmaz gerçekten olmaz

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye devam İnşallah Turu geçer

0|0
    0|0
  • ay yeter yaa iyi ki bir yendiniz yani hayret bişey bugün gün boyu fenerbahçeliydimm ama şu taraftarlarını gördükçe ne kadar yanlış bir karar verdiğimi anladım ama ben sadece ülkem adına destekliyorum o kadar yoksa bu kadar bayağılık olamaz yaa :)

0|0
    0|0
  • hep hakemlerle tur atlayan tek türk takım

1|0
    0|0
  • forza lazio

2|1
    3|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben kendi adıma konuşayım ben Ne Galatasaray Reali yener dedim nede Forza Lazio dedim ama sizde her sorunuzda Galatasaray kelimesini kullanmaktan artık vazgeçin bakın ne güzel Avrupada önemli bir galibiyet aldınız onun keyfini çıkarın ne uğraşıyorsunuz Galatasarayla

2|0
    0|1
    • Her soruda fenerbahçemize o kadar çok laf söyleniyor ki söyleyenleri susturmak üstümüze düşüyor

• Tebrikler kanarya avrupanın kanaryası mucuks mucuks (Sevgilim olmak üzere olan birinin takımı )

0|2
    1|0
  • onların acısı büyük:)tebrikler fb

0|0
    0|0
  • Normaldir abi lazio fener diyenlerin hepsi gs reali yener diyorlardı noral karşılıyorum yani nasıl bir kafaları var anlamak güç.DD

0|0
    0|0
  • ben dün demiştim kimse kimseyi destekmek zorunda değil fenerliler real madridi destekledi diye gsliler demediğini bırakmamıştı şimdi o demediğini bırakmayan gsiler forza lazio dediler :) ben dün türk takımı fenerbahçeyi destekledim çünkü bizde uefa avrupa ligindeyken fenerliler bizi desteklemişti bunu hiç unutmuyorum

1|0
    0|0
    • aynan dün akşam feneri destekledim bende,çünkü fenerliler gsliler gibi değil.farklılar.bu arada gsnin yenemeyeceği belliydi.burak ve selçuğu son milli takım maçında gördük,onun dışında sneijderi daha hiç göremedim neden aldılarsa lig bitti drogba belki bişeyler yapardı ama yapamadı.oynadığın takım real ikinci lig değil.ama fener avrupada farklı oynuyor taktiklerini gerçekleştiriyor.plazen maçında da öyleydi.düşüncelerin için teşekkür ederim,Kartalımıza layık olmaya çalışıyoruz:))

• Bizde snejider,burak,drigba,melo,selçuk var sen ne konuşüyon turu atlarız real madrid kimki? Hem bizim uefa kupamız var. Sizde elenirsiz lazioya :D :D hahaha bu gsli taraftarlar çok komik ya.

0|0
    0|0
  • ikisinin de yenmesini istedim.fb gs ts bjk mac yapinca rakip takimi tutmak moda oldu herhalde.

2|0
    0|0
  • Dünkü konuşan cinconlular bugun gizliden cevap vermeye bile yüzünüz yok

0|0
    0|0
  • Fener hak etti kazandı.

Profil resmindeki kız güzelmiş.

0|0
    0|0
  • Böyle gereksiz muhabbetler yapmaya gerek yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...