Neden uyumaz insan her sabah bugün erken yatacam desede?

o günkü görüm seni yaktın ah yandırdın beni...ateşli dudakların gamzeli yanakların ... fikrimin ince gülü kalbimin şen bülbülü.. olmuşum inan deli...hakikaten güzel parça.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Başlık ve detay arasındaki 34768747843 farkı bulunuz.

Çünkü hepimiz tembeliz.

0|0
    0|0
    • ya şimdi uykum gelmiş ya, bak şimdi de pretty women ı dinliyorm mesela aha şimdide kasımda aşk başkadırın musiği başladı. ole işte. tembelsek yatmamız gerekmezmi? ben her sabah erkenden kalkmak zorundayım. cumartesiler dahil. ama hep geç uyuyorm. düşlemekten mi korkuyorm acep

• AAAAAA la sen yaşlanınca görürüm seni. her yerin büzüşecek. ne demiş şair

sevgilim güvenme güzelliğine-seninde saçların tarumar olur-hayatın uzun bir intizar olur- sevgilim her insan doğarken ağlar- nihayet isimsiz bir mezar olur. ...

hem ben daha yeni 30 oldum. 14 Mart 83 doğumluyum.

• Allah arttırsın ne diyim. Bence güzellik uykusuna yatma vaktin geldi, iyice çökecek sonra göz torbaların, suratın.

Kızlar Ne Diyor 2

• :) soru acıklamaya uymuşmu ya :))) bende genelde uyucam derim uyuyamam ertesi gün erkenmi kalkmam gerekiyor hayatta uyuyamam :) sabah erken kalkarım ama :)

0|0
    0|0
    • yani erken kalkmak gerekince uyuyamıyorz ole mi. doğru olabilir. ne düşlsem bu gece...hmm.. sihirli bir taş buluyorm. taş gece birden parlayıp ışığı benle bütünleşiyor. sonra ışınlanabiliyorm. los angeles a ışınlanıyorm. google earth da çatısından seçtiim sahildeki evi banka soyup alıyorm. bmw x6 falan ... cık sıktı. çok meşhur bir yazarmışım kimse bilmiyormuş gerçek adımı... iyi bu olsun

• yok kızım beah. su altta ki arkadaş kimse beni acaib yaşlılık moduna soktu. yatmadan once 1 s ve uyanmadan once 1 s onemlidir. umarım arın gun boyu yaşlı hissetmem. psikologsan falan boşa ğraşma okuduğun kitapların freudun jungun adlerin ötesindeyim ben.

• :))) iyi o zaman :D

• çünkü uyku saati diye bişe var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...