Gs Fener maçı skoru neolur sizce?

Lig sonuncusundan 4 gool yediğne göre Fener ne yapar sizce.

• Tek farklı kazanır bence.
    33% (1)20% (2)23% (3)Oy Ver
  • 3-5 arası iyidir.
    67% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
  • Tarihi fark olur bence.
    0% (0)50% (5)38% (5)Oy Ver
  • Gs rezil olur.
    0% (0)30% (3)24% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu kadar kendinizden eminseniz nedir bu korku, nedir bu telaş bekleyin vereceğiz Boyunuzun ölçüsünü.
    Galatasaray için sadece Türkiye kupası maçları ve derbi kaldı diğer maçları önemsemeyin.
    Bu sene Şampiyonluğu şikecilere vermeyeceğiz.

0|0
    0|0
    • Hmm sana bir matematik sorusu. Bir takım 8 maçta 1 gol yedi ve 4. yıldızı takdı şaibeli tabi. Ondan sonrraki sene hakemlerler 4. olabiliyorsa ve lig sonuncusundan 4 gol yiyorsa sence şike yapan hangi takımdır her sene enaz 2. olan takım mı. Yoksa 3 kupa aldıktan sonra lig sonuncusundan 4 gol Yiyen takım mı.

• Üye adına bakınca kimin beyninin yandığı görünüyor☺O kadar çok canın yanmışki Fakelikte rekor kırmışsın.
      Bana gerçek hesabınla gel

• İşine gelmedi mi son lafı söyler cvp vermesin bak rezil olurum diye düşünüp engel atan kim beyinin bedava diye mi bu düşünceler. Jeton kullan olmadı lig sonuncusundan 4 gol yiyin umarıum 10 dan fazla gol yemezsiniz bize unutma hersene Fener ya 1. ya 2. ama Gs geçen yıl 3 kupa aldı bu yıl lig sonuncusundan 4 gol yedi 5. sence şike yapan takım hangisi biraz erkek ol da erkekce cvp ver dönek olma bak arkandan top derler sana.

• Gs kötü mötü ama fenerbahçeyi yenmesini istiyorum aziz yıldırımdan dolayı fenerbahçeye büyük bir antipatim var. Not: Adanasporluyum

0|0
    0|0
  • 3-0 fener alır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...