Galatasaray Transfer?

Malum çok kötü bir sezon geçirdik o yüzden önümüzdeki sezon etkili olabilmek icin bir takım transfere ihtiyacımız var. Benim aklımdan Jamie Vardy , Riyad Mahrez , Okazaki ve N'golo Kante gibi oyuncular geciyor. Peki siz ne düsünüyorsunuz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim artık kumar oynayacak paramız yok. Sportif başarı ve mali durumu atlatmak için garanti oyuncu alıp Şampiyon olmamız ve tekrar Şampiyonlar ligine gitmemiz gerekiyor. Öncelikle Forvet, ön libero ve kanat transferine ağırlık verilmesi gerekiyor.
    Balotelli kiralanabiliyorsa gelsin ilerde iyi top tutar ön liberoya şu anda Melodan başka hiçkimse çözüm bulamaz mutlaka geri alınmalı.

0|1
    0|0
    • Tabi Melo ve Balotellide etkili olur ancak yazmış olduğum oyuncular da şu an Leicester City nin Premier ligin ilk sırasında olmasında çok büyük payları olan oyuncular.

• Premier Lig gibi bir ligde patlama yapmış bir oyuncu bu kadar göz önündeyken neden Türkiye ligine gelsin? Evet 2 sene önceki o Avrupada kükreyen Galatasaray olsa gelirlerdi ama şimdi zor. İlk sezonda 35 yaşındaki Ujfalusinin ne katkı yaptığını gördük.
      Ünal Aysalı beğenmeyenler artık bu yönetimin beceriksizliklerine katlanacak ya da organize olup bu yönetimi gönderecek.

• Bu yönetimi acilen göndermeliyiz. Cem Uzan gibileri baskan olarak getirmeliyiz ki klubü anadolu takımlarından farklı kılalım yoksa bu yönetimle gidildikce kümede kalma mücadelesinin ötesinde bir basarı saglayamıcaz. Ayrıca sezon sonu sözlesmesi bitecek futbolcular takip edilmeli. Bunun icinde Haldun Üstünel yönetimde olmali. Örnegin ; Valencia'dan Feghouli gibi bir oyuncu yazın bosa cıkıyor. Girisimlerde bulunmaliyiz. Tabi öncelik ilk yazdıgım oyunculara verilmeli. 30 yasına dayanmis futbolcularida iyi bir senelik ücretle transfer edebiliriz diye dusunuyorum. Tabi bunun icin maddi kazanc saglamak gerek. Yani bir kac yer satılmalı. ya da klubü Arap Seyhlerinden birine bırakmalıyız..

• Vardy ve Galatasaray hı?

Beyin gıcır gıcır kardeş dikkatli kullan.

0|0
    0|0
    • Transfermarkt degeri 12 milyon euro. 29 yasında ve Leicester City de oynuyor. Kaldı ki patlamayıda bu sene yaptı. Kadromuzdan bir iki futbolcu satarak alınamayacak bir oyuncu degil. Bence düsünerek elestirmelisin.

• Parasına göre eleştirmedim. Patlama yaptı dediğin gibi. Sence Belkide kariyerinin en zor kararını vereceği bu transfer döneminde tercihini inanılmaz derecede kötü bir sezon geçiren galatasaraydan yana mı düşünür?

• Tabi bir Bayern , Real , City vs. gibi büyük takımlar isterse tercihini o yönden yana kullanır ama bunada ihtimal vermiyorum sonuc olarak 29 yasında patlama yapan bir futbolcudan bahsediyorum. İyi bir yıllık ücretle alınabilir diye düsünüyorum. Bu klubün yeni bir Jardele ihtiyacı var. İste o kadar.

Yükleniyor...